Végjáték

Végjáték

Passion Play

Nate (Mickey Rourke) egy jelentéktelen jazz trombitás, akinek lejtőn az élete. Elkapják amint épp egy autót készül feltörni, betuszkolják egy kocsiba és kiviszik a sivatagba. Nate már a halálra készül, de végül otthagyják a kietlen vidéken. A férfi végül belebotlik egy cirkuszba, mely épp a sivatag közepén áll. Ekkor látja meg a csodálatos szépségű Lily-t (Megan Fox), az igazi földre szállt angyalt. Nate első látásra beleszeret a hűvös természetű, tartózkodó lányba. Amikor Nate megtudja, hogy a gonosz, és végtelenül kapzsi gengszter, Happy Shannon (Bill Murray) tarja markában a fiatal nőt. Élete új értelmet nyer, és elhatározza, hogy kiszabadítja Lily-t a fogságból.

Rendező: Mitch Glazer
Forgatókönyvíró: Mitch Glazer
Premier (HU): 2011.10.19.
Mickey Rourke

2017.09.09 Berto49

Mickey Rourke miatt néztem meg, helyesebben kínlódtam végig. A szokásos lúzer-figurát hozta, most éppen egy hajdanában híres jazz-zenészt, akit a drog tönkretett. A szétplasztikázott képe, meg a piálása szinte predesztinálta erre a szerepre. A filmet... Több

2015.01.06 alexxx

Egy kellemes meglepetésként, nem lerágott csont, finom romantika. Megan Fox eddigi legjobb színészi alakítása.

2014.12.28 KATE

Unalom, közhelyek, klisék. Az egyetlen, ami kihúzza a nagyon nagy szarból, az Megan Fox arcocskája.

Mickey Rourke és Bill Murray is Sean Penn-nel szemben vesztették el a Legjobb férfi színésznek járó Oscar-díjat. Rourke-ot The Wrestler (2008) című filmért jelölték és Penn a Milk-ben (2008) nyújtott alakításáért nyert. Murray-t Lost in Translation-ért jelölték (2003), míg Penn abban az évben Mystic River (2003) főszerepéért nyert díjat.Szerző: dulkap

Eredetileg Toby Kebbell játszotta volna Happy Shannon karakterét, azonban ő később visszadobta a szerepet és így került az Bill Murray-hez. Szerző: dulkap