Pata-csata

Pata-csata

Racing Stripes

Egy vándorcirkusz a viharban elveszíti rendkívül értékes szállítmányát: egy csodálatos zebracsikót. Nolan Walsh (Bruce Greenwood) lótenyésztő talál rá a megrettent állatra, és hazaviszi lányának, Channingnek (Hayden Panettiere). Csíkos, a kis zebra hamar összeismerkedik a pajtaudvar szemtelen bandájával, akiket Kócos, a shetlandi póni vezet, és Franci, a bölcs, öreg kecske próbál kordában tartani. Amikor Csíkos tudomást szerez a környék legrangosabb lóversenyéről, lázas edzésbe kezd, hogy elérje álmát: legyőzni az összes lovat.

Premier (HU): 2005.05.05.

2019.07.25 Ms. Akárki

Aranyos és tanulságos film. Kedves történet egy elvesztett kiszebráról, aki a lovak között lóversenyzésről álmodik egy nap és végül valóra is válik az álma. A legyek humora kifejezetten tetszett.

2017.07.18 Orosz István

Aranyos, és megható kis történet, egy zebráról aki verseny ló akar lenni, és mivel rövidek a lába, na meg lónak sem született, nem adja fel az álmait, és küzd a saját sorsa ellen.

2018.03.19 NFG

Kislányként rengetegszer megnéztem! Akkor csak a lovak imponáltak benne, de most már, hogy megértettem a valódi mondanivalóját még jobban tetszik! Valójában példát állít rá, ahogy a mindenki próbálja felülmúlni magát! És nem szabad feladni! A legjobb... Több

2016.05.01 Pirospingu Nézhetetlen

Annyira klisés, unalmas film ez. Ritka rossz alkotás!

2016.04.16 Kate Rainbow

Az elején majdnem elsírtam magam, és igazából a film több pontján hasonlóképpen jártam, de nem a bánat miatt. Nagyon ötletesnek tartom, hogy egy zebrát választottak a történet középpontjába nem pedig egy lovat. Csoda szép volt, és ajánlom mindenkinek!