NA

Police Academy: The Series (1997)

Police Academy: The Series

ifjJanóGyörgy   2017. 10. 04.

Édes Istenem... Összeszedték a világ legnagyobb ripacsait. Ide-oda belezsúfoltak néhány régebbi szereplőt, az állandóakkal pedig megpróbálták lekoppintani őket amivel inkább meggyalázták...

danda115   2017. 10. 10.

Emlékszem, én ezt vasárnaponként néztem, és mindig jó hangulatban teltek ezek a vasárnapok. Egy szóval nagyon jó humorú és hangulatteremtő ereje van a sorozatnak, ami családi tévézéshez szerintem abszolút alkalmassá teszi.

ordas   2015. 10. 22.

Szerintem egyszerűen nyomába sem ér az eredetinek, valahogy túlságosan erőltetettek a poénok és nem igazán annyira jó hangulatú, mint bármelyik film. Sajnos én nem tudtam végignézni a teljes szériát, így nem is tudnám meleg szívvel ajánlani.