Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

SuperBoi   2020. 02. 16.

Nagyszerű film kiváló szereplőgárdával. Van egy kis politikai töltete, de igazán eredeti és megható történet, szerintem nem fog csalódást okozni.

Alphik   2020. 02. 04.

Eléggé öntörvényű film, nem is tudnám mihez hasonlítani. Bár vegyes érzéseket váltott ki bennem, összességében nagyon egyedinek találtam, és erre már nagy szükségem volt. Szerintem egyértelműen többszörnézős!

tbelina29   2019. 12. 28.

Fuh, gyerekek, nagyon ott van ez a film. Még nagyon sokáig agyaltam azon, amit láttam, de ennyire fajsúlyos témát így tállva már nagyon rég láttam. Csakis ajánlani tudom!

Sonny   2019. 11. 15.

Szívszorító történet a rasszizmusról egy jó kis szerelmi szállal a háttérben, de még mindig túl sok a klisé, a befejezése ezért teljesen kiszámítható. Emiatt kap egy csillaggal kevesebbet, egyébként ajánlom, érdemes megnézni.