Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Betty nővér
Morgan Freeman
Chris Rock
Greg Kinnear

Attila G.   2019. 06. 21.

Igazából nekem egy kicsit csalódás volt ez a film. Ígéretes volt a történet. Renée Zellwegert nagyon megszerettem az Én, és én, meg az Irén; s talán már az Oltári vőlegény című filmnek köszönhetően is. Crispin Glover szavak nélkül is nagy forma volt a Charlie angyalaiban. S egyébként is ígéretes szereposztása volt a filmnek. Egy fergeteges vígjátékra számítottam. Igazából nem feltétlenül volt rossz film. Megvolt a maga humora. Csak valahogy mégis egy kicsit lapos volt.

danda115   2016. 10. 08.

Elég unalmasan indult, de néhány fordulat után érdekes lett. Lényegében egy tipikus szerelmi szálakkal teli szőtt gubanc. Nem egy nagy eresztés, de unalmas estéken, ha nincs más...

Gwen   2015. 10. 11.

Na, ez az a film, amivel a tévécsatornák olcsó pénzért töltik ki a műsoridejüket. Időpocsékolás az egész. Se humor, se emlékezetes jelenetek, vagy mondatok.