indingo   2017. 10. 15.

Ha olvasom a történetet tetszik, de maga a sorozat eléggé tinidráma. A párbeszédek olykor teljesen összefüggéstelenek, nem tudom, hogy ez a fordítás eredménye vagy amúgy is ilyen.

Szilonka   2017. 10. 16.

Elég gyengécske. Ami pozitívum benne, hogy összekapcsolódik egy másik sorozattal ezt érdekesnek találtam. Nekem nem elég kerek a sztori és hiányzik valami.

TomÁcs   2018. 04. 22.

Horrornak semmiképpen nem mondanám. Az eleje sok titkok és rejtélyt, családi titkok sejtetett, de ezek a lufik hamar kipukkadtak. Gyenge volt a története.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Semmi értelme nem volt a sorozatnak. A története nincs eléggé kidolgozva, néha felvetnek benne valamit és rágódnak rajtra. Bele se kezdjetek, felesleges.

Greeta   2017. 12. 10.

Elég már ezekből a béna tinisorozatokból. Egymást utánozzák és mind ugyanarról szól. Ez a természetfeletti dolog is már nagyon erőltetett. A története meg unalmas.

Tyler Blackburn
Tyler Blackburn