Érted bármit

Érted bármit

Ride or Die

Rei segít egy asszonynak elmenekülni abuzív férje elől, közben azonban egyre gyengédebb szálak szövődnek a két nő között.

(csd)

Rendező: Ryuichi Hiroki
Ország: Japán
Premier: 2021.04.15. | Netflix (2021.04.15.)

2023.09.13 Lipót Testvér

Az egyik legbetegebb dolog a sátánizmus, a Fidesz, Az emberi százlábú 2. és a Skibidi Toilet után...

Szerintem elég lett volna, ha csak az egyik nő elmebeteg... Vannak benne kevésbé gáz elemek is, de most így nem tudnám felsorolni. Sorolom a rossz tulajdonságokat: a film tömve van beteg jelenetekkel, pl.: a plasztikai sebészeti jelenet: lehet, hogy csak túlérzékeny vagyok, de rosszul lettem tőle; a szex... hát... be kell vallanom, azért néztem meg, mert gondoltam „szexi japán csajok, férfiak nélkül pucérkodnak” hát... igen... nekem elég undorítónak tűnt; a hangokkal az élen... ezt hívják röfögésnek, szerintem pedig a legtöbben lezuhanyoznának gyilkosság és szex között ÷]. Vagy csak nem értem a művészetet (ezt az opciót sem zárhatjuk ki). A zene nem volt rossz.

2021.04.16 tony6

Egy jó és hűséges adaptációja a mangának, a főszereplők között hihető az összjáték.

2021.04.15 Dani

Vegyes érzéseim vannak a filmet követően - egyrészt jó a zene és téma is, amit nem gyakran láthatunk Japán filmekben. Másrészt az alakítások néha gyengék és úgy éreztem a film szerint ha valaki LGBTQ az muszáj, hogy mentális problémákkal küzdjön. De egyébként megéri megnézni.

(2021. 04. 22.)
Bonnie és Bonnie Tokióban
A film összességében kevés újdonságot nyújt, sőt, helyenként kifejezetten jellegtelenre sikeredett. Több