
Vélemények (3)
Írj véleményt
Az egyik legbetegebb dolog a sátánizmus, a Fidesz, Az emberi százlábú 2. és a Skibidi Toilet után...
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Szerintem elég lett volna, ha csak az egyik nő elmebeteg... Vannak benne kevésbé gáz elemek is, de most így nem tudnám felsorolni. Sorolom a rossz tulajdonságokat: a film tömve van beteg jelenetekkel, pl.: a plasztikai sebészeti jelenet: lehet, hogy ... Több