Roger Waters: A Fal (2014)

Roger Waters: The Wall

Mulds   2016. 06. 11.

Nem tudom, de valahogy másként képzeltem el a történetet. Ez mindenesetre nem rossz élmény volt. De örülök, hogy nem csúszott még ez alá is a történet, mert könnyen meglehetett volna, hogy túl nagyot lő önmagához képest.

Roger Waters
Roger Waters

Az ön-újrahasznosításban jó ideje jeleskedő Roger Waters 2010-ben gondolt egyet, és újra színpadra vitte a 90%-ban általa írt, viszont még a Pink Floyddal rögzített The Wall című albumot. Egy három éves koncertkörút kerekedett a kezdeményezésből, a végeredmény pedig minden idők legnagyobb bevételű turnéja, amit egy szólóénekes adott elő, és most kapunk egy mozifilmet is. több»