Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Hakker   2019. 03. 24.

Nagyon kedvelem Kurosawa filmjeit. Az időzítés, hogy most néztem meg, telitalálat volt. Kurosawa filmeknél mindig elfog ez az érzés. Valahogy a szereplői teljes mértékben hitelesek. A film történetéről nem lehet elmondani, hogy sok eredeti ötlettel rukkolt elő, csupán mindennapos dolgokat tálalt elénk, de teljesen természetes formában. Akinek van türelme a 3 órához, annak bátran merem ajánlani.

Deku   2017. 12. 23.

Elég vegyes érzéseket ébresztett bennem a film főleg azért mert maga a film is elég bonyolult.Ebben aztán minden belekerült ami egy ilyen szerethető történetbe kerülhet. Simán ütötte az én általam oly nagyszerűen kedvelhető filmek színvonalát.

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

A filmnek igazán mély üzenete van. Véleményem szerint hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

Toshirō Mifune