Rumnapló

The Rum Diary

2018.06.28 Bernie

Viszonylag közepes volt számomra ez a film. Amolyan művészfilm jellegű akart lenni, de az, hogy nem történt semmi, egy idő után már nagyon rányomta a bélyegét az egészre, vontatott lett és erőltetett. Depp még úgy-ahogy segített rajta, de amúgy nem nagyon.

2015.03.26 Galway

Sokkal többet vártam ettől a filmtől. Megnéztem, dee a végén nem volt az az érzés, hogy: Huh, ez de jó volt... Nekem annyira nem jött be, mert nem is tudom. Mondanivalója nagyon nem volt, legalábbis, hozzám nem jutott el.

2015.08.28 avocados

Johnny Depp az egyik kedvenc színészem, ezért próbálok nem elfogult lenni a filmmel, de nekem valamiért mégis tetszett. Igazán művészfilm jellege volt, az ehhez társuló humor, és hangulat engem megfogott.

2015.01.25 andy07

Nagyon nagy film! Nézze meg mindenki!!!

2016.01.30 Gabor

A film közepén egytelen egy poén volt de az hatalmas. Amúgy egyátalán nem vígjáték. A sztori egy ideig van benne, (kb 1 óra) utána már nem vezet sehová. Egyszer nézhetős. Hiába jó a színészi játék, az utolsó fél óra alatt már unalmassá vált.

2018.03.19 pet-et

Az eredeti könyv is baromi jó, annak a fényében lehet talán csak igazán értékelni ezt a filmet, azt, hogy mennyire át tudja adni az író stílusát, és azt az életérzést, amit meg akart ragadni.

2017.09.06 shinijimmy

Kiváló film, amiben első osztályú színészi játékot láthatunk. Ez persze nem nagyon meglepő egy ilyen kaliberű színésznél, mint Johnny Depp, és persze Hunter S. Thompsontól nem is várhatunk semmi nagyon alacsony minőségűt. Szóval összességében nagyon tetszett.

2016.02.09 Fintil

Kiváló film. A könyv is nagyon ütős, de szerintem a film is jól meg van rendezve. Meg Johnny Depp játéka így is viszi az egészet a hátán, nem is baj, hogy nincs nagyon cselekmény igazából.