Rumnapló

Rumnapló

The Rum Diary
Amber Heard
Johnny Depp

A regényéből készült fim Paul Kemp alkoholista újságíróról szól, aki egy nap rádöbben, hogy a problémáit New York légköre okozza. Ezért úgy dönt, hogy Puerto Ricóba költözik, és az ottani lapnak fog írni. Új lakóhelyén hamar megtalálja a közös hangot a rumkedvelő őslakosokkal, és… Több

Forgatókönyvíró: Bruce Robinson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.12.01.

2018.06.28 Bernie

Viszonylag közepes volt számomra ez a film. Amolyan művészfilm jellegű akart lenni, de az, hogy nem történt semmi, egy idő után már nagyon rányomta a bélyegét az egészre, vontatott lett és erőltetett. Depp még úgy-ahogy segített rajta, de amúgy nem nagyon.

2015.03.26 Galway

Sokkal többet vártam ettől a filmtől. Megnéztem, dee a végén nem volt az az érzés, hogy: Huh, ez de jó volt... Nekem annyira nem jött be, mert nem is tudom. Mondanivalója nagyon nem volt, legalábbis, hozzám nem jutott el.

2015.08.28 avocados

Johnny Depp az egyik kedvenc színészem, ezért próbálok nem elfogult lenni a filmmel, de nekem valamiért mégis tetszett. Igazán művészfilm jellege volt, az ehhez társuló humor, és hangulat engem megfogott.

2015.01.25 andy07

Nagyon nagy film! Nézze meg mindenki!!!

2016.01.30 Gabor

A film közepén egytelen egy poén volt de az hatalmas. Amúgy egyátalán nem vígjáték. A sztori egy ideig van benne, (kb 1 óra) utána már nem vezet sehová. Egyszer nézhetős. Hiába jó a színészi játék, az utolsó fél óra alatt már unalmassá vált.

Ez a második alkalom, amikor Johnny Depp egy könyv adaptációjában jelenik meg. Az első a Félelem és reszketés Las Vegasban volt.Szerző: kázsé

Az utolsó fekete-fehér snitt nem Puerto Ricón van, hanem Arubán.Szerző: kázsé

Benicio del Toro is jelölt volt a rendezői székre.Szerző: kázsé

Bár a film 1960-ban játszódik, az első jelenetben látható repülőgép egy 1974-es modell.Szerző: kázsé