Mindig csak előre

Mindig csak előre

Run On
JRD

A sorozat egy szerelem történetét dolgozza fel Ki Szun-Gyeom (Im Si-Wan) és Oh Mi-Joo (Shin Se-Kyung) között. A fiú sikeres sportolónak indult, viszont kilépett a csapatból, és sportügynökként folytatja karrierjét. A lány filmfeliratokat fordít, első találkozásuk után úgy érzi,… Több

Rendező: Jae-Hoon Lee
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2020.12.16. | Netflix (2021.02.10.)

2024.04.06 Denilke

Megint bepillantást nyerhetünk a koreai kultúrába. Mindenhol korrupció van, miért ne lenne Koreában? A főhős srác jól alakította az ügyefogyott, barátnője szerint „béna” szerepét. Összességében egyszer nézhető.

2022.03.30 JRD

Romantika minden mennyiségben

Igazi könnyű romantika, szirupos epizódokkal. Menthetetlen romantikus énem egyi nagy kedvence, így csakis elfogultan tudok róla írni. Amikor tele a t*köd a munkával, az emberi hülyeséggel, vagy csak úgy ejtőznél egyet... nos, akkor jó választás arra, hogy kiragadd magad az életből, és kissé elkalandozz romantikus lelked távoli vizein ezzel a sorozattal. Szirup minden mennyiségben. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.02.10 mártilány

Jó kis k-drama, ha valaki bírja az ilyet: tonnányi érzelem, kicsi klisék és nagy alakítások. Nagyjából semmi meglepő nincs benne, csak színtiszta és habkönnyű romantika.

2023.07.16 Kinga Kecskeméti

Kedves életszagú történet, a főhős ügyefogyottságával. Akár lehetne unalmas is,mert nem történnek benne nagy dolgok, de nekem mégis tetszett.

2021.01.07 valaja

Ebben a sorozatban nem történik ám túl sok minden, azzal igazán nem lehet vádolni, de tény, hogy ennek a levésnek igazán megadják a módját, ahogy azt már egy jó koreai tartalomtól megszokhattuk.