Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timcsi   2019. 02. 02.

Hozzám se áll túl közel a téma a férfi prostítúcióval, főleg aki még a kuncsaftjába is belehabarodik.

indingo   2017. 04. 10.

Nem volt rossz sorozat, első olvasatra azt hittem, hogy sokkal szexcentrikusabb lesz. Az első évad azért erősebb, de a története hozott újszerűt ezért tetszett.

csocsicsoda   2016. 11. 22.

Nekem az első évad a tetszett, a második már sok volt történetben. nem egy rossz sorozat, dfe azért nem rágja le az ember a körmeit két rész között.

HannaK   2016. 09. 17.

Kezdetben féltem tőle a leírás alapján, de egy egész ütős kis történetet láthattunk.

HanGa   2016. 04. 25.

Elég jó kis sorozat, sokkal rosszabbra számítottam a bemutató alapján. Érdekes a története. A két évad teljesen más s történet is különbözik, de az első adja meg a második alapját.

Stephanie Szostak