A viszony

indingo   2017. 12. 03.

Mostanában ő a kedvenc. Nagyon mély dolgok kerülnek benne a felszínre, nem csak a kapcsolaton rágódnak. A stílusa is remek, nagyon jól csavarják benne a szálakat.

Szilonka   2019. 07. 29.

Az első évad első osztályú volt. Ahogy bonyolódott az ügy, a több szálon futó cselekménnyel. Lassan elvesztettem érdeklődésemet a sorozat iránt.

Bazzzsi   2017. 12. 07.

Az első évad tetszett a legjobban, utána már picit lassabb az amúgy sem pörgős sorozat. Érdekes kérdéseket vet fel? Ki hibázott, hogy az egyik és másik ember félrelép?

TomÁcs   2018. 04. 14.

Mennyire tönkre tud tenni egy családot, ha egy plusz ember férkőzik be. Miért tud egyáltalán egy új ember színre lépni? Remek kis sorozat, mindig nagyon izgalmasan hagyták abba.

VvV   2018. 10. 29.

Sok szálon futó történet, ami miatt izgalmas és végig leköti az embert.