A viszony

The Affair

2021.12.03 De Matt

Összetett, izgalmas, tanulságos

Egy jó sorozat arról, hogy a házasságon kívüli szerelmi viszonyok hogyan hatnak az életünkre. Bár az első két évad pörgősebb, és összességében izgalmasabb, nekem a harmadik évad jobban tetszik. Itt érkezünk el ugyanis oda, hogy a szereplők szép lassan kezdik elismerni (beismerni), hogy tetteiknek hosszabb távon következményeik vannak. Itt már érettebbek, és a filmben többször is elhangzik, hogy „semmi sem tart örökké”, tehát az ösztön és a lelkiismeret egyszerre szólal meg. Életszagú alkotás, kitűnő alakításokkal. Ami nekem kicsit sok volt - különösen az első két évadban - az eltúlzott, explicit szex - szerintem itt az ábrázolásmód lehetett volna visszafogottabb is.

2017.12.03 indingo

Mostanában ő a kedvenc. Nagyon mély dolgok kerülnek benne a felszínre, nem csak a kapcsolaton rágódnak. A stílusa is remek, nagyon jól csavarják benne a szálakat.

2019.07.29 Szilonka

Az első évad első osztályú volt. Ahogy bonyolódott az ügy, a több szálon futó cselekménnyel. Lassan elvesztettem érdeklődésemet a sorozat iránt.

2017.12.07 Bazzzsi

Az első évad tetszett a legjobban, utána már picit lassabb az amúgy sem pörgős sorozat. Érdekes kérdéseket vet fel? Ki hibázott, hogy az egyik és másik ember félrelép?

2018.04.14 TomÁcs

Mennyire tönkre tud tenni egy családot, ha egy plusz ember férkőzik be. Miért tud egyáltalán egy új ember színre lépni? Remek kis sorozat, mindig nagyon izgalmasan hagyták abba.

2018.10.29 VvV

Sok szálon futó történet, ami miatt izgalmas és végig leköti az embert.

2018.08.28 Lonka

Az első 1-2 évad tetszett, ahogy bontakozik ki a kapcsolat és megismerjük a szereplők titkait. Utána már kicsit unalmas lett.

2017.12.09 Greeta

A legizgatóbb sorozta amit valaha láttam. Érdekesen csavarják benne a szálakat és érdekes, hogy inden részt két személy szemszögéből mutatnak be.

2019.04.20 petraszab

Nekem tetszett a sorozatban, ahogy bemutatta, hogyan kibontakozik a viszony. Lángra kap, majd, amilyen gyorsan jött, olyan hamar át is alakul az affér.

2017.01.15 Gigi

Ruth Wilson az egyik nagy kedvencem, és megint egy tökéletesen neki passzoló szerepben láthattam. Imádom a játékát, és megint egy olyan karakter, ami nem egyértelműen jó vagy rossz. És ez a film erőssége is, nincs jó és rossz, szimpatikus és ellenszenves karakter, vagy tett.

2020.10.17 Annuska

Az érzelmi rész érdekes volt a sorozatban. Hogyan ismerkedik meg kér ember, lesznek közöttük érzések, majd hogy alakulnak ezek az érzések.

2018.09.03 Candy

Női megérzésből választottam ki pár évvel ezelőtt, és kezdtem bele ebbe a sorozatba. Istenem, de jól tettem. Remek ez a film mind az érzelmi mind az intellektuális oldaláról nézve. Szeretem ahol játszódik a film, szeretem a színeket a tájakat, minden... Több

2017.01.16 trixxy

Nagyon érdekes a történet kezelése, hogy két teljesen más szemszögből láthatjuk ugyanazt a történetet. Még csak 6 részen vagyok túl, de eddig tetszik. Remélem nem laposodik el a történet a végére.

2015.09.18 PotterPrime

Hömpölygő, az információkat lassan csöpögtető alkotás. A főszereplők nem voltak olyan szimpatikusak az első évadban, viszont a történet és a rejtélyeskedés kárpótolt.