Seriff az égből

Seriff az égből

Uno sceriffo extraterrestre... poco extra e molto terrestre
Bud Spencer
Bud Spencer

Az amerikai kisváros, Newman behemót, dinamitöklű seriffje arra kényszerül, hogy elhagyja szolgálati helyét. Amióta ugyanis magához vette az idegen bolygón született kisfiút, H7-25-öt, nincs nyugta a légelhárítás korlátolt vezetőitől. Szerencséjükre Monroe-ban éppen seriffet… Több

Rendező: Michele Lupo
Ország: Olaszország
Premier (HU): 1981.08.20.

2021.02.07 Levike27

A legjobb, leggyermekbarátabb Bud Spencer film. Minden részlet zseniális. Gyerekek, figyelem: ne hagyjátok ki!

Bud Spencer mint sci-fi hős?Oké,egynek elmegy,de semmi extra.Aranyos,kedves,de olyan semmilyen film.Nem lesz kedvenc.

2016.04.29 irongozu

Bud Spencertől egy kicsit először szokatlan volt számomra ez a sci fis történet. Viszont el kell ismernem, hogy igazán szórakoztató film, tökéletes rendezéssel és operatőri munkával. Nem találok benne hibát.

2016.09.22 Macskínó

Nagyszerű film, az öreg Bud belekóstolt a Sci-Fi világába is és egyáltalán nem tette rosszul! Nekem nagyon tetszett gyerekként is és a napokban véletlenül újra előkerült és meg kell mondjam hogy kortalan remekmű ez is!

2015.04.06 Kecskex

Gyerek korom kedves meséje ez, így nem igazán tudok elvonatkoztatni és örök kedvencem marad.

A film angol címének fordítása: "A seriff és a műholdas gyerek".Szerző: Thibo84

A rendező Spielberg Harmadik típusú találkozások című filmjéből merített ihletet. Sőt még az elrabolt kisfiú (Cary Guífey) is ugyanaz volt, csak itt ő volt a földönkívüli.Szerző: VFTS