Seriff az égből (1979)

Uno sceriffo extraterrestre... poco extra e molto terrestre

irongozu   2016. 04. 29.

Bud Spencertől egy kicsit először szokatlan volt számomra ez a sci fis történet. Viszont el kell ismernem, hogy igazán szórakoztató film, tökéletes rendezéssel és operatőri munkával. Nem találok benne hibát.

Macskínó   2016. 09. 22.

Nagyszerű film, az öreg Bud belekóstolt a Sci-Fi világába is és egyáltalán nem tette rosszul! Nekem nagyon tetszett gyerekként is és a napokban véletlenül újra előkerült és meg kell mondjam hogy kortalan remekmű ez is!

Kecskex   2015. 04. 06.

Gyerek korom kedves meséje ez, így nem igazán tudok elvonatkoztatni és örök kedvencem marad.

A rendező Spielberg Harmadik típusú találkozások című filmjéből merített ihletet. Sőt még az elrabolt kisfiú (Cary Guífey) is ugyanaz volt, csak itt ő volt a földönkívüli.

(VFTS )