Állj, vagy lő a mamám! (1992)

Stop! Or My Mom Will Shoot

sammy88   2020. 08. 25.

Kellemesen üdítő

Ha már csak a filmcímre gondolok is elmosolyodom és kedves emlékeket idéz bennem. Van benne egy kis akció, egy kis kedvesség és még vicces is. Mrs Bomowski karaktere sokaknak ismerős lehet saját életéből hisz ahogy én is, mindig is anyu kicsi fia maradok akárhány éves is vagyok/leszek. Nem akar film szerintem semmi többet, mint szórakoztatni.. az sikerült is.

indingo   2017. 11. 02.

Egész helyes vígjáték. Stallone mindig egy kemény karaktert játszik és ő a nagy ágyú, itt csak mama pici fia. A történet picit kiszámítható, de egy könnyed délutáni filmnek megteszi.

HercegPeter   2016. 12. 05.

Jópofa, de az egész filmben csak egy valami fogott meg, mikor a mami énekli, hogy " a puskáját is kimossuk, kimossuk, kimossuk.... Ezt leszámítva teljesen felejthetőre sikeredett sajnos. A néni aranyos, Stallone pedig semmilyen.

HETEDIK   2019. 01. 01.

Még maga Sly is úgy nyilatkozott, ez a legrosszabb filmje, én viszont nem értek vele egyet. Egy nagyon is humoros és kedves film, ami rámutat a néha túlzásba vitt anyai gondoskodásra. Minden akciósztárnak kell egy lazább film, Sly-nak ez jutott, bár azért ott az Oscar is...

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Sylvester Stallone egyik legjobb és legegyedibb vígjátéka. Imádtam, ahogy a mama próbált segíteni és még a pisztolyát is kimosta a mosogatóbaXD Egyedi, pörgős akciófilm remek humorral.

tjanika   2016. 11. 11.

Már megint nem egyezik az ízlésem a profi kritikusokkal. Nekem igenis tetszett a film. Az anyuka nagyon aranyos kis öreglány.Stallone pedig vicces nagy mamlasz. :) Igenis nézhető.

Katalin21   2015. 11. 04.

1992es filmek legjobbja, mint vígjáték,mint poén, mint akcíió film, mint minden,aminek köze van a filmhez. Jót kacagtam rajta. Meg álja a helyét minden szempontból.