Kukoricasziget

Simindis kundzuli

2017.10.25 Deku

Ez is tudott nagy meglepetést okozni, csak nem jó félét. Totális csőd lett a film pedig jól indított. Eleinte nem volt vele bajom mivel a sztori egész helyes volt, de aztán hiányérzetem támadt a vége cím megjelenésénél.

2015.05.13 ZeroHero

Csodalatos kepi vilaggal es ezaltal remek hangulattal rendelkezo, igazan elgondolkodtato, remek film. A tokeletesen illo zene, a foszereplo bajos es hiteles jateka mind mind igazolja a film dijait.

2016.02.07 Ragemarci

A filmben szinte semmit sem beszélnek és egy kis szigeten játszódik így nagy fába vágták az alkotók, hogy ez ne fulladjon teljes unalomba és érdektelenségbe. Azt kell mondjam teljesítették a kihívást, egy olyan világot tudtak alkotni ahol a karaktere... Több

2016.04.22 raczdavidzsolt

Egy öregember és az unokája egy szigeten kukoricát termeszt és próbálja magát függetleníteni a grúz-abház ellentéttől, kevés sikerrel. A Túlparton többszörösen díjazott rendezője legújabb filmjének Ragályi Elemér volt az operatőre, a szinte alig megszólaló szereplők helyett inkább az ő képei beszélnek.

2016.05.29 Remes982

A kukoricasziget egy ízig-vérig művészfilm, de a lehető legjobb értelemben. Rendkívül mély mondanivalójú alkotás, készüljetek fel, nem egy pörgős film, de aki tudja értékelni az ilyesmit, annak minden perce kincs lesz.