Fenegyerek (2014)

Son of a Gun

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Egy izgalmas akciófilm, melyet azoknak érdemes megnézni, akik szeretik a börtönös filmeket és McGregort.

BoBamburg   2018. 07. 09.

Felejthető és harmat gyenge film, amin Ewan McGregor se javít. Az elején még jól is indul, de hamar érdektelenségbe fulladt számomra. Történet elcsépelt és unalmas, karakterek úgyszintén. Nem borzalmasan szar, egyszerűen semmilyen. Egyszer bőven elég volt.

Zenta   2017. 03. 01.

Egyszer alkalommal simán nézhető film, bár nem több annál, ami nagy kár, ugyanis egy tehetségesebb rendezővel egész jó film is lehetett volna belőle. De nem rossz így sem.

Melibaba   2015. 06. 17.

Élvezhető, jó kis film, jó történettel. Nem ájultam el tőle, de időtöltésnek tökéletes. Nem egy unalmas film.

jos78   2015. 05. 31.

Számomra unalmas, kicsit vontatott film volt. Az akció jelenetek sablonosak, nem igazán kidolgozottak még annyira talán nem is izgalmasak, a színészi játékok elég gyengére sikerültek. 110 perc helyett 80 percből is ki lehetett volna hozni a filmet talán akkor kicsivel pörgősebbé lehetett volna tenni. Egyszer nézős.

Alicia Vikander
Alicia Vikander