Börtönregény (2012)

Get the Gringo

Sabnock Sanatory   2020. 03. 21.

Izgalmas,pörgős akciómozi Mel Gibsontól,de nem tud számomra szintet lépni.megmarad egy erős,"B" kategóriás akció-thrillernek.Nincs benne elég kraft,plusz a szereplőgárda is nagyon gyenge.

Deku   2017. 12. 10.

Lassacskán indul be ez tény viszont nagyon hamar fokozza az élményeket. Ezzel arányosan nem is kell soká várni, hogy karon ragadja és elvarázsolja a nézőt.

hsanya182   2015. 05. 15.

Minden filmjétől függetlenül MEL GIBSON remekül alakítja a gringót, odateszi magát. Jó a film laza könnyed vicces gringós hangulata. Engem mindenképpen megnyert ez az alkotás, élvezhető, könnyed esti film lefekvés előtt :)

Norbi   2018. 08. 01.

Mel Gibson méltó volt saját hírnevéhez, és megmutatta , hogy kell jól eljátszani túlélő szerepet. A mellékszereplők játéka is jobban sikerült az átlagosnál.

TribeBubu   2017. 06. 10.

Egyszernézős, de egészen hangulatos és fordulatos film. Igazából semmi extra nincs benne, egy sima, szépen összehozott, itt-ott poénos akciókrimi, de nem ér fel Gibson korábbi munkáihoz.

Bizsu82   2019. 06. 03.

Nagyon izgalmas, akcióban dús film. egy percig sem unatkoztam rajta. Mel Gibson hozza a formáját, profin alakít. Minden perce izgalmas volt, nem unatkoztam rajta.

jencike1985   2016. 10. 24.

Mel Gibson egyik legjobb alakítása.Ki gondolta volna hogy ilyen jó gengszter? A kisfiú karaktere érdekes. Néhol van egy két unalmasabb rész de összességében jó film, nekem 4 csillag.

Mel Gibson
Mel Gibson

A film elkészítése mintegy $20 000 000-ba került.

(phanzetomox)