Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

George Martin
Peter Appel

Gauss   2021. 07. 18.

Zseniális film

Még gyerekkoromban láttam először, sosem felejtem el. Megaklasszikus akciófilm. :) 10/10 Natalie Portman és Gary Oldman nagyot alakított. A legjobb jelenet, amikor a kis csajszi végigmegy a folyosón, és megy Leonhoz, az óriási. :) Vagy amikor a lány megy le az aknába, és búcsúznak, az is felejthetetlen, nagyon szép drámai jelenet. :)) Oldman nagyon jól játszotta az őrült gonoszt, de kapott egy szép ajándékot Matildától. :)

Deku   2017. 07. 08.

Jean Reno-t alapból kedvelem de ez a francia film nem az én világom. Ez harmatgyenge lett. Fél óra után simán bealudtam rajta, majd amikor újra nekiestem ismét elfogott az unalom. Ez bizony gyenge.

dailyfilmsan   2017. 10. 31.

Voltak benne kusza dolgok de egészében véve nekem bejött főleg Léon karaktere nyűgözött le.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Remek film ez. Legalább két tucatszor láttam már, de minden újabb alkalommal, olyan gyermeki ámulattal nézem, mint Leon Gene Kelly-t a moziban...:-) Szerintem Luc Besson legjobb filmje. Jean Reno és Natalie Portman kiválóan játszották a szerepüket. T... több»

Yosihiro   2015. 04. 25.

A film összeségében egy bérgyilkos és egy kislány "együttélését" küzdelmét mutatja be. A bérgyilkos napi rutinszerű szinte sivár világába egy kislány toppan aki felforgat mindent. Szerint Jean Reno egyik legjobb filmje. Ajánlom mindenkinek :) Üdv Yosihiro

MP170506   2018. 12. 10.

Erőszak, vér, öldöklés, ezek pont nem a kedvenceim, de mégis ez a film tud valamit... Luc Besson egyik legjobb filmje, ha nem a legjobb, ezért én simán Oscar-t adtam volna neki. Jean Reno és Natalie Portman zseniális alakítást nyújt. Portman előtt me... több»

Sabnock Sanatory   2018. 12. 18.

Besson azért már valamit tett le az asztalra.(pl.: Ötödik elem, Nikita, Lucy) Ez is nagyon jól sikerült, nyers, erőszakos, durva, és mégis hihetetlenül jó film. Portman és Reno aztán emelik a tétet. Érdemes megnézni, ez is egy kis plusz filmélmény!

Gary Oldman híres mondata, amelyben azt ordítja, hogy mindenkit gyűjtsenek be az emberei, valójában csak egy vicc volt, amellyel a színész Luc Bessont szerette volna megviccelni. Azt nem gondolta, hogy végül a rendező bevágja a filmbe.

Az ötödik közös filmje Luc Bessonnak Jean Renoval.

(wintermat)

Mel Gibsont és Keanu Reeves-et is érdekelte a főszerep.

(wintermat)

A film16 millió dollárnak megfelelő frankból készült, és 45 millió dollárt hozott be, továbbá igen jó kritikákat kapott.

(Mavil)

A forgatás során egy bolti tolvaj annyira megijedt a rengeteg rendőrautó láttán, hogy feladta magát a meglepődött statisztáknak.

(Mavil)