Fenegyerek

Son of a Gun

2018.07.09 BoBamburg

Felejthető és harmat gyenge film, amin Ewan McGregor se javít. Az elején még jól is indul, de hamar érdektelenségbe fulladt számomra. Történet elcsépelt és unalmas, karakterek úgyszintén. Nem borzalmasan szar, egyszerűen semmilyen. Egyszer bőven elég volt.

2018.01.19 mamiéstöti2

Egy izgalmas akciófilm, melyet azoknak érdemes megnézni, akik szeretik a börtönös filmeket és McGregort.

2017.03.01 Zenta

Egyszer alkalommal simán nézhető film, bár nem több annál, ami nagy kár, ugyanis egy tehetségesebb rendezővel egész jó film is lehetett volna belőle. De nem rossz így sem.

2015.08.26 csongi888

Egy percig nem unatkoztam. Kicsit lassan indult meg a film, de aztán hozta azt a szintet amire gondoltam. Ewan McGregor nagyot alakított. Különösen tetszett a film zenei része is, jó el lett találva!.

2015.05.31 jos78

Számomra unalmas, kicsit vontatott film volt. Az akció jelenetek sablonosak, nem igazán kidolgozottak még annyira talán nem is izgalmasak, a színészi játékok elég gyengére sikerültek. 110 perc helyett 80 percből is ki lehetett volna hozni a filmet talán akkor kicsivel pörgősebbé lehetett volna tenni. Egyszer nézős.

2015.06.17 Melibaba

Élvezhető, jó kis film, jó történettel. Nem ájultam el tőle, de időtöltésnek tökéletes. Nem egy unalmas film.

2016.02.26 zsfarkas

Pozitív csalódás számomra a film. Jól alakított benne Ewan Mcgregor, pedig egyébként nem vagyok oda a filmjeiért. Érdemes megnézni, mert izgalmas, pörgős.

2015.02.22 danialves

Világmegváltó film semmiképpen nem lesz a Fenegyerekből, de képes egy olyan csúcsra járatott, pazar főhajtást véghezvinni a műfaji klasszikusok előtt, mint amilyet a The Guest valósított meg a 80-as évek B-akciómozijai kapcsán. Egy egészen esszenciál... Több

2015.04.11 t.sami55