Csillagok háborúja: Klónok háborúja

Star Wars: Clone Wars

2024.03.11 FREEWAY

Ez a 2003-as sorozat egy lenyűgöző és stílusos megközelítése a Star Wars-univerzumnak. A sorozat rajzstílusa és animációja egyedi és emlékezetes, miközben izgalmas kalandokat és csatákat kínál a rajongóknak. Bár rövidebb, és kevesebb részből áll, min... Több

2020.07.26 csd

Az első nagyobb lépés a Star Wars univerzum felé

Nos, ez a kiváló animációs sorozat, na és persze még néhány igazán izgalmas videojáték az indokom arra, miért is mindegy számomra egy ideje, hogy milyen egészestés Star Wars filmek készülnek manapság. Ha valakit ugyanis igazán érdekel az SW univerzuma, érdemes sokkal inkább ezekben a megjelenésekben elmerülni, hiszen A klónok háborúja egy hatalmas lépést tett afelé, hogy ténylegesen bővítse ezt a világot, így szerintem a mozifilmek megmaradnak egy igencsak leszűkített, ettől függetlenül persze epikusnak mondható "űroperáknak", de ha valaki ennél több rá vágyik, az kezdje ezzel. Gendy Tartakovsky nevével fémjelzet sorozat garancia a színvonalas alkotásra, ehhez nem is tudok többeet hozzáfűzni. Nézzétek meg ezt a sorozatot! :)

2016.06.20 Pirospingu

Nagyon jó alternatív összekető rész a Klónok támadása és a Sithek bosszúja között. Sajnos, a Disney törölte a Star wars univerzumból

2019.10.27 Timon

A saga mellett ez is nagyon bejött,sőt a legtöbb része egyszerűen hatalmas. Egyszerűen megunhatatlan sorozat. 10/10