csd   2020. 07. 26.

Az első nagyobb lépés a Star Wars univerzum felé

Nos, ez a kiváló animációs sorozat, na és persze még néhány igazán izgalmas videojáték az indokom arra, miért is mindegy számomra egy ideje, hogy milyen egészestés Star Wars filmek készülnek manapság. Ha valakit ugyanis igazán érdekel az SW univerzuma, érdemes sokkal inkább ezekben a megjelenésekben elmerülni, hiszen A klónok háborúja egy hatalmas lépést tett afelé, hogy ténylegesen bővítse ezt a világot, így szerintem a mozifilmek megmaradnak egy igencsak leszűkített, ettől függetlenül persze epikusnak mondható "űroperáknak", de ha valaki ennél több rá vágyik, az kezdje ezzel. Gendy Tartakovsky nevével fémjelzet sorozat garancia a színvonalas alkotásra, ehhez nem is tudok többeet hozzáfűzni. Nézzétek meg ezt a sorozatot! :)

Timon   2019. 10. 27.

A saga mellett ez is nagyon bejött,sőt a legtöbb része egyszerűen hatalmas. Egyszerűen megunhatatlan sorozat. 10/10

Pirospingu   2016. 06. 20.

Nagyon jó alternatív összekető rész a Klónok támadása és a Sithek bosszúja között. Sajnos, a Disney törölte a Star wars univerzumból