StreetDance 2

Ash az utcai táncos legújabb haverjával, Eddie-vel együtt szeretnék legyűrni a világ legjobb táncos csapatát, ezért úgy döntenek, hogy összegyűjtik Európa legjobb táncosait. Utazásaik során temérdek tehetséget találnak, köztük a gyönyörű salsatáncos Eva-t Párizsban, akibe Ash rögvest beleszeret, és akin az aggodalmaskodó nagybácsi mindig rajta tartja a szemét. Ashék megpróbálnak létrehozni egy eddig nem látott utcai-salsa tánchibridet, mellyel reményeik szerint kivívják a győzelmet.

Forgatókönyvíró: Jane English
Ország: Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.06.28.

StreetDance 3D  (2010)

2017.09.09 diumiu

Túlságosak sok újdonságot ez a film nem tudott mutatni, hiszen az elődei elég sok mindent ellőttek már. Nem vártam a filmtől, sokat így nem csalódtam és igazán kikapcsolt. A zenék jók, a táncok látványosak, minden megvolt, ami egy ilyen filmhez kell.

2015.05.06 Szeky

Ez egy Step-up koppintás angol és német színészekkel. Jól koreografált táncok és pörgős zenék jellemzik. Sajnos a cselekmény és a sztori maga nagyon másodlagos. A látványos jelenetek és a jól alkalmazott 3D elviszi a hátán ezt a filmet, de aki egy ilyet látott, az látta már az összeset. Egyszer nézős!

Bandish Bandits
2020