Susotázs

Susotázs

2020.12.06 Bakó Zoltán

Pozitívuma, hogy rövid

Én nem estem hanyatt a kisfilmtől. Annyira nem érdekes a szinkrontolmácsok munkája, hogy perceken keresztül nézzük egy poénért. Ráadásul kiszámítható a "történet", kb. annyira poénos vagy meghökkentő, mint egy kocsmai sztori... holnaputánra elfelejted. Díjat semmiképp sem érdemel.

2019.09.11 Timon

A legjobb magyar rövidfilmek egyike

Tartalmaz cselekményelemzést. Színészi játék,és az érzelmi kifejezések szembetűnőbb kimutatása,valamint a történet végén egy meglehetősen erős csattanó. Végig úgy mozog a kamera,hogy eléggé beleképzeltem magam a karakterek helyébe,olyannyira,hogy elsőre nem is igazán vettem észre,hogy már nem a hallás utáni tolmácsolásra koncentráltak,hanem arra,hogy a hölgynek kedveskedjenek. Néhol már a romantika megnyílvánulása is kezdett megmutatkozni,ahogy kedveskedtek. És ahogy említettem,a végén a csattanó. Egy tökéletes alkotás lett ez.

2019.04.11 lord777

Egyáltalán nem akarom lehúzni a film, de szerintem pont az hiányzott belőle, ami egy rövidfilm esszenciális alkotóeleme, mégpedig az ütős tartalom, amely valamilyen módon reflektál egy bizonyos társadalmi helyzetre. Ettől függetlenül szerintem jól összerakott film, amit mindenképp érdemes megnézni.

2019.04.12 kukori777

Ami nálam bejött az a rövid játék idő ellenére való intenzív hangulatteremtés, ezt nagyon eltalálta a a pár perces film, de maga az alaphelyzet, és az ehhez kapcsolódó cselekmény kibontakozás és persze a csattanó nekem eléggé elnyűttnek tűnt. Nincs e... Több

2019.04.09 matrosh1980

Igen életszerű megvalósítás, bár kissé esetlen... Az viszont meg kell hagyni, hogy remek atmoszférája van, rögtön elkap a hangulata, ami azért nálam időbe szokott telni, ez a rövidfilm pedig megcsinálta. Szóval négyesnél rosszabb értékelést nem tudok rá adni.

2019.04.04 MattesBarca

A Susotázsban egyszerre van jelen a humoros és a drámai vonal, és pillanatok alatt tud egyikből a másikba váltani. Ez egy rövidfilmnél bravúr, ahogy az is, hogy amikor azt hisszük, mindent tudunk, a rendező tud csavarni még egy aprót. Tényleg, le a kalappal!