Túl jó srác a pasim

Eleonora Gaggero
Gaja Masciale
Jozef Gjura
Giuseppe Maggio

Marta árvaként nőtt fel. Nehéz gyerekkora ellenére a lány mindig megőrizte életvidámságát, most pedig minden áron szeretné elérni, hogy a legcsinosabb fiú belészeressen.

Alice Filippi legújabb rendezése 2021. nyarán debütál a hazai mozikban, amelynek főbb szerepeiben Eleonora Gaggero,… Több

Rendező: Alice Filippi
Forgatókönyvíró: Roberto Proia, Michela Straniero
Premier (HU): 2021.11.11. | Telekom TVGO (2022.03.10.)
Forgalmazó: ADS Service

2021.12.22 HanGa

Kellemes csalódás volt a film. Jó, persze, az elejétől kezdve lehetett tudni a végkimenetelét, de mégis egy érzelmes és helyenként humoros film.

2021.12.15 Szilonka

Nem volt ez olyan rossz, egynek elment, bár az valóban kicsit sok, hogy minden évben van egy ilyen témájú film.

2021.11.18 Léna Virág

Nagyon jó kis film, nagyon romantikus sztorival. Aki szereti a romantikus filmeket, azoknak tetszeni fog!

2021.11.12 tomvétsz

Talán egy kissé túlságosan művészieskedőre vették a figurát ennél a filmnél. Jó a hangualta, de el tudom képzelni, hogy nem mindenki tudja felvenni a fonalat a sztorival.

2021.11.11 firczy

Eléggé felejtős film, amit talán jó ha egyszer megnéz az ember, aztán már nem is foglalkozik vele többet.

A film összbevétele 388 737 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 6 155 890 forintot termelt. A hazai mozik összesen 5 514 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Love – Szerelmesen
2016