Sweet Home
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

respect the movies   2018. 03. 13.

Szerintem nem volt egy túl erős film! Több online porton is igen erős pontozást kapott e film és mivel egyáltalán nem vetem meg az európai horrorfilmeket ezért kíváncsian "vettettem rá" magamat! Azt semmikép nem mondanám, hogy megbántam a filmre fordított kevesebb mint másfél órát, de hogy még egyszer nem nézném meg, az szinte biztos! A film történetét sem mondanám túl erősnek, vagy akár egyedinek, mégsem mondanám rossznak, mert végig sikerül fenntartania a néző érdeklődését! A film zenéje aránylag jól igazodik a filmhez és néha még élvezetesre is sikeredet! A színészek alakítása nem volt rossz, már amennyire a film forgatókönyve engedi (mert azért akad egy két igazán logikátlan színészi megoldás)! Nem különösebben véres, bár azért az elmúlt évek európai filmgyártásnál ez számomra kicsit szokatlan is volt! Úgy gondolom, hogy vannak ennél jobb európai horrorfilmek is, sőt akár még Spanyolországon belül is!

Bruno Sevilla
Ingrid García Jonsson

A film összbevétele 441 989 dollár volt (imdb.com).

A film rendezőjének (Rafa Martínez) ez volt az első filmje, eddig csak rövidfilmeket készített!

(respect the movies)