Szellemes Karácsony

Scrooged

2023.04.16 pj19

Szerettem ezt a filmet. Karácsonykor néztem meg én is. Szenteste, minden évben, jó pár éven át. Jó poénok, az egyik kedvenc színészemmel, Bill Murray-vel.Ötletes és szórakoztató film. Nézzétek meg bátran!

2021.11.30 Lóri Ádámcsik

Szellemes?

Csípem Bill Murrayt, de ez a filmje valahogy nem fogott meg. Az előzetes tetszett, és ezért adtam egy esélyt a filmnek, de valószínűnek tartom, hogy a mai fiatalabb korosztály nem fogja magasra értékelni ezt a "klasszikust". Unalmas volt számomra.

2021.11.14 Greta

Karácsonyi kedvenc

Régen láttam először, akkor sírósra kacagtam magam a poénokon. Később minden évben visszatértem hozzá az ünnep idején. Sokáig volt "kedvenc karácsonyos". Persze giccses, de a karácsonyfa is úgy jó, ha az.

2016.12.23 TribeBubu

Egészen jópofa egy átirata Dickens Karácsonyi énekének. Ugyan közel sem olyan megható, mint amaz és annak könyvhű adaptációi, viszont nagyon vicces és Richard Donner kiváló rendezéssel járult hozzá a produkcióhoz. De a legjobb az egészben, hogy Bill Murray csak úgy sziporkázik a történet főhősének bőrében :D

2016.10.22 kernernoemi

Szeretem Bill Murrayt, de A szellemes karácsonyban kicsit csalódást okozott, mert sablonos lett a karaktere és a film tele volt klisékkel, üresjáratokkal, mondanivaló nélküli jelenetekkel...

2015.05.07 titra

Dickens Christmas Carol című művének modern kori feldolgozása. Elég hatásvadász hollywoodi sztori, de mit lehet tenni, ha karácsony van. Szerintem a legjobbak benne a szellemek, Bill Murray helyébe mást is tehettek volna. Azért egyszer látni kell ezt a filmet is.