Szemekbe zárt titkok

El secreto de sus ojos

2019.11.05 superzero

Nekem nem jött be. A film jól indul, adva van egy gyilkosság, nemi erőszakkal megspékelve. Ez egy jó alap egy fordulatos krimihez. El is indul a nyomozás, de látjuk, hogy a film sokkal mélyebb drámaibb légkört próbál megteremteni, mondhatni szinte ny... Több

2016.05.27 Bogi87

Méltán nyerte el 2010-ben a legjobb idegen nyelvű filmnek járó Oscar-díjat. A film által felszínre hozott etikai kérdés megválaszolását a nézőre bízza.

2017.07.18 Deku

Nem tetszett. Nem tudom pontosan behatárolni, hogy miért de nem jött be. A történet jó volt és emészthető. Viszont a karakterek beszéde és stílusa nekem nagyon kidolgozatlannak tűnt.

2018.01.20 dailyfilmsan

Átlagos krimi és egy érdekes önsanyargató szerelmi szál. A bűncselekmény számomra ebben a filmben nincs rendesen kidolgozva, bár tényleg nagy fordulat van a végén de azt kivárni nagy türelem kell a közepén személy szerint bebóbiskoltam. A szerelmi sz... Több

2015.07.20 hsanya182

Egy jól sikerült bűnügyi, nyomozós film. A szinészek jól alakítanak, néha kicsit száraz a párbeszédektől, de életszerű, könnyed romantikus szállal, reális fordulattal rendelkező filmet kaptunk. Egy nyugalmas napon remek választás lehet.

2016.03.13 citizenfour99

Ricardo Darín kiváló alakítása mellett a történet is önmagáért beszéll. Kegyetlen mélységekbe tud lemenni az ember gondolati síkon e film után. A remake-jét amely nemrég készült a filmnek, azt nemtudom hová tenni. Ez egy remek alkotás.

2018.04.24 TomÁcs

Mi kell ahhoz hogy meg tudjunk bocsátani. Egy szerek elvesztése borzalmas, feldolgozhatatlan. Lassan indul be a történet, de utána a képernyő elé szögezi a nézőt.

2019.05.04 petraszab

A története izgalmas volt és legvége abszolút nem volt benne a levegőben. Amerikai filmek tanulhatnának a történetvezetéséből.

2016.04.20 Zsceeeka

Fantasztikus film, nem hiába kapta meg a legjobb külföldi filmnek járó Oscar díjat, abszolút megérdemelte . Most nemrég készült a sztoriból amerikai remake, de az értékelései alapján eléggé értékelhetetlen.

2016.11.25 Borga

Kiemelkedően jó alkotás a Szemekbe zárt titok. A film olyan kérdést vet fel, melyre nagyon nehéz, vagy egyenesen lehetetlen helyes választ adni, képtelenség pálcát törni, ítéletet mondani.

2016.04.22 Loborg

Nagyon jó kis nyomozós - krimis thriller és a vége különösen tetszett, nagyon hatásos a befejezése, de végig izgalmas és magával ragadja a nézőt. A főszereplőt alakító színészt más filmben is láttam már és nagyon tetszett.

2017.03.12 NorbiP

Egy erős spanyol nyelvű dráma. Vannak benne durva részek, de összességében nagyon ütős, főleg a vége. Bárkinek szívesen tudom ajánlani, de nem egy béna amerikai film.

2015.12.30 batukán

Nekem is nagyon rendben van ez a film. Jó volt az, hogy gyakorlatilag eddig ismeretlen arcokat láttunk a képernyőn. Mégis egy remek, romantikus krimi dráma.

2015.07.11 moony5972

A karakterek miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt a már rég megszokott filmekhez képest. Tetszetős és izgalommal teli.