Szép remények

Great Expectations

2021.04.06 uniterra

Ethan Hawke egy muja, teszetosza alakot játszott, hogy jól-e, nem tudom, nem ismerem az eredeti művet. Engem inkább irritált a játéka, Gwyneth, nem is tudom, elmegy, De Niro jól játszott. A történet nagy poén, kár, hogy nem volt közben igazi átütő dráma, inkább vártam, hogy legyen végre valami, ami feldobja a szürkeséget.

2015.05.13 rbernadett

Biztos sokan nem értenek velem egyet, de szerintem ez az egyik legrosszabb feldolgozása Dickens könyvének. Gwyneth Paltrow teljesen hiteltelen, Ethan Hawke pedig unalmas. A két színész játéka számomra annyira tönkre tette a filmet, hogy a történet is teljesen érdektelenné vált.

2018.04.01 bahhama

Nekem tetszett ez a feldolgozás, profi színészek, profi játéka egy profi történetben.

2015.11.24 thomino

Leanov klasszikusának egy feldolgozása, amit szerintem ez a film egyáltalán nem szárnyal túl. Sőt, szerintem egészen gyengére is sikeredett. Gondolok itt főként a párbeszédekre, amik nagyon lehúzzák magát a filmélményt, nekem valahogy a jelenetek is ... Több

2016.12.14 bocerkaa

Tudom, hogy nagyon megoszlanak a vélemények a filmről, de azt kell, hogy mondjam, nagyon is rendben van. A forgatókönyv, a képi világa és még a hangulata is abszolút el van találva. Gwyneth Paltrow alakítása szerintem egyszerűen fantasztikus. Szerintem ha másért nem, csakis ő miatta érdemes megnézni a filmet.