A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2017.02.01 Hedy0809

Disney sosem téved. Ez a mese,bájos,kedves muszáj imádni! A dalokat még mindig tudom kívülről! :D Gyönyörű a rajz és az egész történet! :)

2015.06.30 padfoot8925

Elbűvölő kis romantikus mese. Kisebb-nagyobb korosztály számára egyaránt megfelelő. Én nekem személyes kedvencem.szeretem a Disney meséket egytől-egyig. Természetesen jár rá az öt csillag.

2016.11.28 fazekasanett92

Szép és romantikus animációs film ,gyerekeknek és felnőtteknek is egyaránt jó kikapcsolódás, nagyon jó a grafikája ,megható a történet, bájos mese. Látványos fantáziavilág megragadja a nézőt.

2015.07.14 prongs2001

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

2016.04.28 angel001

Csodaszép, megható WaltDisney mese szerelemről,bátorságról.Van hogy egy törékeny lány is lehet a megmentő,és az apja az áldozat. Belle karaktere önzetlen, aki dacol a veszéllyel és a csúf szörnyben is meglátja a jót, idővel a szerető hercegét.A kitartásuk meghozza gyümölcsét.

2017.03.01 Hercegno

Az egyik leggyönyörűbb Disney mesefilm, amelynek nagy valószínűséggel mindenki kívülről fújja a betétdalát. Nagyon kíváncsian várom már az élőszereplős filmet is, vajon lesz-e olyan jó, mint ez.

2016.07.25 feketerigous

Gyermekkorom kedvenc filmje, soha nem voltam, az a nagy hercegnőimádó, de ennek a filmnek hála megváltozott a véleményem. Imádom, hogy Belle nem az a tipikus hercegnőtípus! Nagyon szeretem a történetét, és a mai napig bármikor újranézném!

2016.04.11 BallEr

Kegyetlen jól össze van állítva a film. Teljesen azt adja, amit elvárunk tőle és a végszó is pont úgy van eltalálva, ahogy kell. Egyszóval imádtam és kérek még belőle. Ilyet bármikor megnéz az ember.

2015.06.29 Buborék

Annyira, de annyira gyönyörű ez a mese! A rajzolás, a karakterek, a zenék minden tökéletes. A története bájos és még tanulságos is! Nagyszerű, szerintem megunhatatlan!

2016.08.24 Emma109

Aranyos kis mese, szép mondanivalóval. Nagyon szép kis figurákkal és remek dalokkal.

2016.07.20 Bog1

Az egyik legislegjobb disney mese amit eddig láttam. Színhezszóló, tanulsággal rendelkető mese melynek a mondanivalója sosem évül el. Minden szereplője, karaktere egy fényes kis tünemény, mely befényesíti a mindennapi élet rosszait, sötétségét. Nem fog csalódni ebben a mesében senki.

2015.06.30 BuBu

Gyönyörű rajzfilm, amit nem csak gyerekek tudnak élvezettel nézni, felnőtteknek is remek kikapcsolódást nyújt! A rajzolás, a zene, minden nagyon szép!

2017.03.21 Péter

Az egyik legcsodálatosabb Disney mese, gyönyörű beétdallal, bájos főszereplővel. Nagyon kíváncsian várok, hogy ezt a minden ízében kiváló alkotást, miként tudják élőszereplős filmként visszaadni.

2016.12.08 Pappcsino

A szépség és a szörnyeteg mesefilm kapcsán a gyönyörű zene és a csodálatos animáció az, ami előként az eszembe jut. Varázslatos, kedves történet, valósággal rajongtam érte gyerekként.