A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2016.11.15 kucsera

Imadom.most is ilyen ragyogó meséket kellene gyártani!

2017.10.13 Bogii

Nekem speciel az egyik kedvencem, főleg Belle karaktere miatt. Aranyos sztori remek dalokkal, én nem tudok ráunni.

2015.05.28 klaudia4469

én nagyon szeretem a Disney filmeket, nekem különösen tetszenek. Embere válogatja kinek mi jön be. NEkem ez az igaz szerelem meséje, és a személyes kedvencem. Lányoknak kötelező :)

2015.11.30 golyo95

Szép és klasszikus családi film tesóm nagy kedvence nagyon szép dalokkal és csodás grafikával én nagyon szerettem a Disney filmek közül szerintem a legjobb.

2015.09.28 marcibodri

Kicsi koromban nem volt hozzá szerencsém, de azóta többször láttam,, émindig testszett, szépek adalok, a rajzok, szinte minden, nehiába jelöltéák Oscarra anak idején.

2016.06.05 philboy

Szerintem itt az a döntő, hogy mennyire szereti az ember a Disney karaktereket, mert a történetet szerencsére más is feldolgozta. Én már kinőttem ezekből a filmekből, de a család kisebb tagjaival megnézem, mert rajtuk keresztül kicsit újraéli az ember ezeket a történeteket.

2015.11.30 ZsozS

Kisgyermekként nagyon szerettem, de örülök, hogy azóta a mesék nagyrészében nincs ennyi éneklés. Amúgy szerethető ezzel együtt. Nemhiába filmesítették meg.

2015.03.10 kisslaszlo2

Felnőttként is élvezhető, megható és kedves története van! Nagyon szép rajzfilm, gyönyörű mese! 10/10

2015.01.28 Timcsa

Tanulságos és egyben szép mese!Ezek a Disney mesék kötelező darabok! Újra nézhető bármikor!

2015.06.19 RókaÚr

A Disney filmek legnagyobb erényei az erős női főhősök. Csak ezért nézem meg őket, mert egyébként nagyon giccses filmek, de a gyerekeknek érdemes egy két Disney rajzfilmet megnézni, mert vizuálisan is élmény és morálisan is jó útmutatásul szolgálnak a gyerekeknek.

2015.02.10 sziliné bea

Az életre kelő berendezések humora és a kellemes kis dalok. Nagyon szép és tanulságos kis mese! Elragadó!

2015.02.12 kurrek

Maga a mese annyira nem tetszett, viszont a történet és a legtöbb feldolgozás a mai napig érdekel. Igaz, egy Disney-s film, így nincs ember, aki ne látta volna, de nálam csak egy 3-ast ért.

2015.03.28 MAlexa23

Nagyon szép Disney mese. Gyermekként, felnőttként egyaránt élvezhető, szerethető, kedves történet. A zene és a szereplők is remekül megformált, megkomponált karakterek.

2015.01.28 Diana

Annyira de annyira szeretem *.* Gyönyörű Disney klasszikus. Ezeket a szépséges meséket is nagyon lehet túlszárnyalni. Legalábbis ilyen mély nyomot nem biztos hogy hagyna mások emlékében