Test

Test

Cialo

A Test című filmdrámában egy elfoglalt ügyvéd aggódik amiatt, hogy labilis idegállapotú lánya esetleg kárt tesz magában az édesanyja halála miatt érzett gyászában. A férfi ezért pszichiáterhez küldi, s Anna el is kezdi a terápiás foglalkozásokat...

(forgalmazza: Vertigo Média… Több

Forgatókönyvíró: Michal Englert, Malgorzata Szumowska
Ország: Lengyelország
Premier (HU): 2016.02.25.
Maja Ostaszewska
Justyna Suwala
Maja Ostaszewska

2021.04.30 zirgon

Összességében egy nagyon jó film, viszont gyengébb értékelést kapott volna, ha nem következik be az utolsó öt perc, ahol minden kérdésemre választ kaptam, felejthetetlen alakítást láttam és teljesen magával ragadott.

A film összbevétele 2 457 dollár volt (imdb.com).

A filmalkotás képvágója, Jacek Drosio elnyerte az Európai Filmakadémia díját a Test vágói munkálatainak elismeréseként 2015-ben.Szerző: erare

(2016. 02. 25.)
Isten, púder, veszteség
Szumowska filmje nem látványos darab, nem is indul sok eséllyel a mostani, mindent kicsit túlbeszélő felhozatalban. Mintha valaki smink nélkül érkezne a helyi szépségverseny döntőjére. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

(2016. 02. 28.)
Sovány vigasz
Felesége halála után a középkorú férfinak csak a lánya marad, aki a dolog miatt anorexiával bünteti magát. A pszichiátriára kerülve Anna kezeli őt, aki talán még a betegeinél is különösebb. Lengyel film, Szumowska film, működik is, csak rá kell hangolódni. 6/10 Több

(2016. 02. 24.)
Zavarba ejtő film a Test. Persze nem is vártunk mást a kortárs lengyel mozi egyik legismertebb szerzői filmesétől, Malgorzata Szumowskától. 50/100 Több