A könyvelő

The Accountant

Movieaddicts.hu
2016/10/22

Értékelés: 7.5/10
Itt-ott lett volna min csiszolni, de ennek ellenére egy felettébb szórakoztató film A könyvelő, amit főleg azoknak az akciófilmekre amúgy vevő nézőknek ajánlok, akik belefáradtak a zsáner ötlettelen, egysíkú karaktereket felvonultató darabjaiba, és vágynak egyfajta vérfrissítésre. 7,5/10 Több

Kultúrpart.hu
2016/10/23

Esőember, a szuperember
Meghökkentő A könyvelő alapötlete, s éppen ezért működik a film. Ben Affleck remek, a forgatókönyv fontoskodása megmosolyogtató. De még így is menő! Több

Revizoronline.com
2016/10/27

Adós, fizess!
Ilyen, amikor egy pofonegyszerű és tulajdonképpen sablonos történetet agyonbonyolítanak, avagy mozikban A könyvelő. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2016/10/28

Értékelés: 6.5/10
Az év egyik legfurcsább filmes hibridjében az Esőember egy mérföldről is kilövi a bolha seggén a pattanást. 65/100 Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Értékelés: 8.2/10
A könyvelő mindazonáltal nem rúgja fel, vagy reformálja meg a zsáner szabályait, de rendkívüli hozzáértéssel bánik velük. Nem minden aspektusát sikerült kihasználni, de színészei és atmoszférája révén az év végi listákon nyugodtan lehet számolni vele. 82/100 Több

Smoking Barrels
2016/11/06

Ezt a formulát ezerszer láttuk és kis túlzással már a szinopszisból megjósolhatjuk, hogy milyen pontokon keresztül és hova fog kifutni a történet, majd meglepetés nélkül, ezeknek a jóslatoknak a többsége be is igazolódik.
4/10 Több

Smoking Barrels
2016/11/13

Értékelés: 7.5/10
Bár korántsem nevezhetem hibátlannak a produkcót (ahhoz bizony a hollywoodi konvencióktól jobban el kellett volna rugaszkodnia a szerzői filmes megoldások irányába), amennyiben megfelelő látásmóddal közelítünk az irányába, szerintem kifejezetten érdekes élménnyel lehetünk gazdagabbak a megtekintése által.
7,5/10 Több

Hessteg.com
2017/02/22

Ben Affleck a 2016-os évben négy mozifilmben is játszott, mellette produceri munkákat is végzett, így mondhatni elég termékeny éve volt. Az új Batman szerepében debütált, majd ezt egy rövid kis pofavizittel az Öngyilkos osztag követte, ezután a soron következő a Könyvelő illetve az Éjszaka törvénye.(4/5)
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!