Szirénázó halál

Szirénázó halál

The Ambulance
Képek
Videók

Josh barátnőjét egy őrült orvos elrabolja egy mentőautóval, mert emberi testrészekkel kereskedik. Josh nem szeretné, hogy barátnőjéből is árucikk legyen, így szembeszáll a megbolondult kereskedővel.

(mamiéstöti2)

Rendező: Larry Cohen
Író: Larry Cohen
Premier: 1990.03.22.

2020.01.17 Owotonor

Jól áll neki a humor, mert így ha nem is egészében de befoltozza a parát, oldva vele a feszélyezett jeleneteket. A képregényes szuperhősős karakteri díszítések a falakon, illetve Stan Lee kezdeti jelenléte igazán megékesíti a filmet picit, és hozzáad... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Eric Roberts nekem nem kedvencem és ezt a filmet is az ő jelenléte rontotta el némileg számomra. A története jó, de a film hangulata is számomra idegen.

A filmbéli Malloy szerepére eredetileg Jamie Lee Curtist szerették volna leszerződtetni, ami végül nem sikerült.Szerző: Kóborló

Eredetileg John Travoltát szerették volna a film főszerepére, de miután ez a terv nem valósult meg, Eric Roberts került képbe.Szerző: Kóborló

A Marvel univerzum fejesének, Stan Lee-nek (1922–2018) ez volt az első mozifilmes bemutatkozása, ahol önmagát kellett alakítania.Szerző: Kóborló

A filmbéli gonosz szerepére eredetileg Wesles Addyt (1913–1996) szerződtették le, viszont a film rendezője, Larry Cohen (1936–2019) annyira nem volt megelégedve a színész teljesítményével, hogy leszerződtette Eric Braedent, hogy helyettesítse a produkcióból elküldött Wesley Addyt.Szerző: Kóborló