Sötét zug

Sötét zug

Dark Corners

A fiatal Karen más személyiségként ébred egyik nap. Képtelen eldönteni, mi történik vele: álom ez, vagy a valóság része? Sötét sarkok kísértik, amelyeken újra és újra fordulatot vesz az élete. Mind álmaiban, mind a valóságban különös és hátborzongató dolgok történnek vele. A kettõ közötti határvonal idõvel egyre jobban elmosódik, majd a rémálom a valóságban folytatódik. Ijesztõ teremtmények és démonok járnak a nyomában, képtelen szabadulni tõlük. A magyarázat talán a múltjában rejlik.

Rendező: Ray Gower
Író: Ray Gower
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.06.13.
Toby Stephens
Christien Anholt
Christien Anholt

2017.07.27 Jony Crash

Ez nekem csak egy újabb csalódás volt. Thora Birch szerintem nagyon mellényúlt ezzel a szereppel. Teljesen lepergett róla. Talán amibe lehet még kapaszkodni az a film hangulatteremtő ereje. Ez viszont egész jó volt, de mindent összevetve még így is gyengének mondanám.

2016.10.03 Remes982

Ez egy abszolút korrekt horror-thriller, amiből igazából csak az originalitás hiányzik. Néha egészen el vannak találva a jelenetek, nagyon hangulatosak, de ezekből annyira kevés van, hogy szerintem kissé felejthetővé válik is a film. A színészik alakítások jobbára nekem inkább irritálóak voltak. Ez van sajnos.