Pihenő a pokolban

Pihenő a pokolban

Rest Stop
Videók

Poros kabrió száguld valahol egy istenháta mögötti úton: a kormánynál Jess, az anyósülésen Nicole, a végállomás Hollywood. Életük nagy utazása azonban akár az utolsó is lehet. Mikor megpihennek egy elhagyatott parkolóban, Jessnek egyszer csak nyoma vész. Nicole azonban új társaságot kap. Az illetőnek elég morbid a humora, és ijesztőek a játékszerei. Fúrókkal, szögbelövőkkel és szikékkel villog: csupa olyan dologgal, amivel jól meg lehet munkálni a fémet, a faanyagot vagy az emberi húst. Főleg ha olyan zsenge, mint Nicole-é.

Rendező: John Shiban
Író: John Shiban
Premier (HU): 2007.03.06.

2020.04.20 Kóborló

Jobb lehetett volna, rosszabb viszont már nem

Rengeteget hallottam már erről a filmről, és többségében nem túl kecsegtető véleményekkel, illetve kritikákkal ihlették eme alkotást, ezért hát gondoltam, teszek vele jómagam is egy próbát. Maga a története a filmnek (a sablonosságán kívül) nem rossz... Teljes kritika

2016.02.16 moov18

Kinek a pap, kinek a papné

Az alaptörténet elég sablonos. Egy kiszolgáltatott lány, egy elmebeteg pszichopata, egy elhagyatott pihenő. Ettől függetlenül rossznak nem rossz, bár sok ilyen horrorfilmet láttam már. Egyszer meg lehet nézni. Elég nehezen indulnak be az események, s... Teljes kritika

2018.09.10 SzFa

Először a rossz kategóriát szerettem volna adni, de ha belegondolok nem volt ez rossz, csak kifejezetten unalmas. Annyira unalmas volt, hogy az átlag hosszúságú film is legalább 3 órásnak érződött. Vontatott és érthetetlen.

A filmhez több alternatív befejezést is készítettek, ezek megtalálhatók a dvd-s kiadásán.Szerző: Kóborló

A film tartalmaz extra jeleneteket a végén látható stáblista közben és a végén is.Szerző: Kóborló

A film magyarországi dvd-s megjelenésekor kapott egy alcímet is, ez volt a Halálos betérő.Szerző: Kóborló

A film írója és rendezője, John Shiban azt nyilatkozta, hogy a film történetét az 1971-es Párbaj és az 1974-es A texasi láncfűrészes mészárlás inspirálta.Szerző: Kóborló

John Shibannak ez volt a debütáló filmje rendezőként.Szerző: Kóborló