A nagy dobás

The Big Short

2016.06.20 Pock

Nekem nagyon száraz és nem túl izgalmasan előadott filmnek tetszett, nem voltam elragadtatva tőle. Moziban láttam és meglehetősen untam. Pedig a témája nem rossz.

2016.12.02 gubimari

Remekül összerakott film a pénzügyi- és gazdasági világválságról. Annak ellenére, hogy egy ilyen komoly témát dolgoz fel, mindenki számára élvezhető, azoknak is, akik számára a gazdasági és pénzügyi fogalmak elsőre bonyolultnak tűnnek.

2016.08.30 Nnoorraa

Tetszik, hogy viszonylag közérthetően mutatja be a film ezt a valóban megtörtént eseményt. Kissé száraz, de hétköznapi ember számára is érthető és mindenképpen szókimondó!

2016.04.30 nagyniki987

Érdemes megnézni azoknak akiket érdekelnek a politikai, a banki és a pénzügyi dolgok. Érdekesek az összefüggések és amatőr szemmel is értető. Izgalmas, elgondolkodtató és szemeket felnyitó. Szívesen újranézem, hogy minden részlet összeálljon.

2017.02.23 időjós

Nagyon jó film, fura lenne azt mondanom, hogy vicces, már csak a téma miatt is, de tényleg szórakoztató. Nem mondom, hogy minden tiszta, de még így is több volt mint érdekes.

2016.09.15 Vviktor

Száraz, agyalós, kissé dokumentumfilm jellegű. A kategória kedvelőinek és a téma iránt érdeklődőknek tetszeni fog, mert meglehetősem szakmai és nem egy konkrét sztorija van.

2017.03.27 Szinano

Lehet így is komoly témából filmet csinálni, hogy úgy jön ki az ember a filmről, hogy mindent ért, kérdéseire választ kapott. Szerintem A nagy dobás mindenki számára érthetően elemzi ki a világválság mögött meghúzódó eseményeket, ha valaki oda figyel, megérti mi miért történt.

2016.09.22 kecsaa

A nagy dobás című filmet mindnekinek érdemes megnéznie, legalább egyszer, mert nem fog csalódi benne. Legalábbis szerintem nagyon jó film lett. Egyszerre komoly és vicces, kár, hogy valóságon alapszik.

2017.03.27 VK

Száraz, unalmas film. A története pedig érdekes, de mégsem jó a feldolgozása, mert hétköznapi ember számára túlságosan száraz és túl szakmai. Rossz választás volt.

2016.09.17 krazucsi

Sok barátom kritizálta a filmet, hogy miért kellettek bele a poénok, miért kell elviccelni a történteket. Ellenben én úgy gondolom, ezek a jelenetek inkább feldobták A nagy dobást, mintsem levontak volna az értékéből. Nagyban segítették az egyébként bonyolult dolgok megértését.

2016.04.27 Kutyus

Kicsit száraz a sztori, de nagyon jól bemutatja a történéseket és rávilágít a lényegre hogy mi van a pénzvilág valódi hátterében és hogy működnek valóban a dolgok és hogyan van manipulálva a világ.

2016.02.05 Kandurbaba

Nagyon aktuális film aktuális problémát felvetve. Érdekes és elgondolkoztató. Agyalós film, aminek van mondanivalója. Színészi alakításban is meggyőző, karakteres.

2016.02.11 Telezsu

Komoly film, ami reális alaptörténetet választott, ettől lesz meggyőző és hiteles. Profi alakítás, profi színészek. Igényes filmek kedvelőinek tetszeni fog.

2016.04.17 DrPepper11111

Nagyon vártam a filmet, konkrétan a napokat számoltam, hogy jöjjön el végre a premier. A filmet eszméletlenül élveztem, minden várakozásomat sikerült messze-messze felülmúlnia. Az Oscaron nagyon drukkoltam neki, sajnálom, hogy nem ő hozta haza a Legj... Több