Charlie Wilson háborúja (2007)

Charlie Wilson's War

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Nagyon hosszú és eseménytelen alkotás, amit megint csak briliáns szereplőgárdával akartak sikerre vinni.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Kicsit unalmas és vontatott volt a film, már csak a szereposztása alapján is többre hivatott. Valahogy nem tudott érdekelni a története, kár érte.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg .

Dracule   2015. 08. 21.

Ezek után már szinte kedve sincs az embernek filmet nézni annyira borzasztó. Próbálkozásnak éppen megteszi de ennyi és nem több. Kerülős fajta az ilyen film.

Sodanth   2015. 10. 25.

These things happened. They were glorious and they changed the world... and then we fucked up the endgame. Lehet másképp is politikai filmet gyártani. A Charlie Wilson háborúja igaz történetet dolgoz fel, méghozzá a hidegháború végének legfontosabb ... több»

JollyDzsé   2016. 02. 05.

Nagyon jó film, Tom Hanks baromira jól játszik. Az is tetszett, hogy nem akarta vinni a mézes-mázas amerikai kliséknek, hogy Amerika majd jól megmenti a világ elmaradott részeit, hanem bevallották, hogy "elcs*ték a végjátékot". Eredeti és izgalmas történelmi dráma, bátran ajánlom bárkinek.

hedva   2015. 01. 01.

Érdekes film volt, bár végig az volt az érzésem, hogy ebben a történetben nem volt annyi szufla, hogy egy egész filmet kitöltsön. Tom Hankset meg Philip Seymour Hoffmant jó volt nézni, mert - mint mindig - jól játszottak, de akkor sem volt az igazi ez a film.

Bár szívátültetésből lábadozott, Charlie Wilson mégis megjelent a film premierjén.

(kázsé)

A valódi Charlie Wilsonnak van otthon egy Stinger rakétája, olyan, amilyet az afgánoknak juttattak el az amerikaiak.

(kázsé)

Charlie Wilson és Julia Roberts jegyesek voltak a forgatás alatt.

(kázsé)

Charlie Wilson egy interjúban azt mondta, semmi baja nem volt a filmmel, azt mondta: "minden, amibe belekötöttem volna, bizonyítható".

(kázsé)

A speciális effekt asszisztens súlyosan megsérült a forgatás közben, mikor felrobbant egy rakéta, amit az egyik helikopteren használtak volna.

(kázsé)

Emily Blunt jeleneteit két nap alatt vették fel.

(kázsé)

Issza a bort és prédikálja a vizet. Gourman, hedonista, aki két kézzel falja az életet, csinos nők között múlatja az időt, de Charlie-nak van egy másik oldala; van szíve. Pont ezért lesz megfelelő ember, hogy az Afganisztáni áldatlan állapotokon változtasson, amikor a hidegháború kiélezi Amerikában a paranoiát. több»