Intim részek

Berto49   2016. 05. 28.

Howard Stern könyvéből, amelyben a főszereplő is ő. Mint annyian a szórakoztatás (film, színház, rádió, TV) világában ő is … (mindenki azt gondol, amit akar!) Legalább most már tudom, hogy ki lehet Csiszár Jenő (”Apukám”), a Bochkor-Boros duó, vagy J... több»

rbernadett   2015. 04. 18.

Szórakoztató film, bár Howard egy kicsit túljátssza néha saját magát.

A gyártási költségeket nagyjából 20 millió dollárra becsülik. Az amerikai mozipénztáraknál kicsivel több, mint a dupláját kereste meg bruttóban.

Howard Stern két hétig influenzásan forgatott.

Leslie Bibb és Sarah Hyland filmes bemutatkozása.

Philip Seymour Hoffman neve is felmerül Kenny Rushton szerepére.

A forgatás alatt Eli Roth segédkezett Howard Sternnek, mint gyakornok.

Howard Stern, Robin Quivers és Fred Norris a forgatás ideje alatt is csinálta a műsort a rádióban, minden reggel, heti öt nap és csak utána mentek a forgatásra.

Howard Stern felesége, Alison Stern is feltűnik a filmben, mint az NBC telefon központosa.

Howard Stern volt az első rádiós, aki bevonta élő műsorba a híradósát.