Közösség

Vélemény:

 

70 Intim részek

(1997)

Intim részek

 
Berto49   2016.05.28 18:17
0

Howard Stern könyvéből, amelyben a főszereplő is ő. Mint annyian a szórakoztatás (film, színház, rádió, TV) világában ő is … (mindenki azt gondol, amit akar!) Legalább most már tudom, hogy ki lehet Csiszár Jenő (”Apukám”), a Bochkor-Boros duó, vagy Jáksó László példaképe. Szerintem egy teljesen agyalágyult kretén, akinek egyetlen célja, hogy polgárpukkasztásával, agyament ötleteivel kiakassza a jóérzésű hallgatóságot. Akik kedvelik őt, illetve a hazai követőit, szerintem nem ütik meg még az átlag IQ mértékét sem. Viszont le kell, hogy írjam, hogy a szinkron nagyon jól sikerült. Csiszár Jenő Stern hangjaként kapott tőlem egy nagy piros pontot, de csak a hangja, mert ha elvétve látom a személyét a TV-ben, gyorsan továbbkapcsolok! A film, ahogy az elején már említettem arra volt jó, hogy megtudjam, nem maguktól olyan hülyék az említett alakok, hanem utánozni próbálják a „rádiózás királyát”. Egyébként meg nem értem azt a sok más fórumon olvasható lelkendező hozzászólást, hogy milyen mulatságos, „röhögtető” ez a film, egyetlen olyan poén volt benne, amin elmosolyodtam; a frisbee-s, bár utólag ezt is megbántam, mert egy értelmi fogyatékos a szenvedő alanya.