Fiúk az életemből (2001)

Steve Zahn
Steve Zahn
Lorraine Bracco
James Woods

Ildikó Bacskai   2021. 09. 30.

Nagyszerű film szuper szereposztással, amelyben Drew Barrymore a legjobb választás volt erre a főszerepre. A filmben drámai, de régebben (60-70 évek) tipikus eseménysorozatot mutat be keserédes verzióban. Ez a film nagyon is pozitív fennhangú, és pon... több»

ArpiHajdu és Réci   2017. 02. 15.

Egy életre kiható hiba

Nagyon-nagyon sokszor láttam ezt a filmet, néha olyankor is elővettem, amikor rossz kedvem volt és ennek talán az az oka, hogy bár egy igen nehéz élethelyzetet mutat be a film, van a történetben nem kívánt terhesség, ráadásul tini anyákkal, drog, alk... teljes kritika»

dailyfilmsan   2019. 12. 20.

Egy idő után idegesítő a film. Nem nevezném viccesnek inkább szatirikusnak. Szedett-vedett vége volt. Túldramatizált események jellemezték. Nem hiszem hogy ajánlani tudnám ezt bárkinek mert nem motiváló jellegű pedig van egy olyan érzésem hogy annak készült.

VvV   2018. 12. 01.

Nem a legjobb DB film. A humora sem túl egyedi, helyenként erőltetett.

drsolomon   2015. 03. 27.

Az önéletrajzi regényből készült film jól tükrözi a könyv mondanivalóját. A hányattatott sorsú lány sok megaláztatáson megy át. Megható jelenetekkel gazdagított film némi humorral. A történet néha kissé monoton, de összességében egy jól összerakott film.

sikitozeller   2021. 07. 21.

Nem tudom, milyen a film, félóra után kiborított a sok hisztéria, kiabálás. Rémes.

Christina Ricci esélyes volt Beverly D'Onofrio szerepére.

(dailyfilmsan)

Bár a szerepük szerint éppen fordítva történt, a valóságban a Ray-t alakító Steve Zahn elvégezte a főiskolát, míg a Bev-et megformáló Drew Barrymore ott hagyta a gimnáziumot.

Az írónő, az igazi Beverly D'Onofrio szerepel a filmben. Az esküvői jelenetben éppen Drew Barrymore mögött ül és amikor Fay azt mondja, Bev milyen gyönyörű ma este, a színésznő még rá is mosolyog D'Onofrio-ra.

Drew Barrymore és Sara Gilbert korábban már szerepeltek együtt a Poison Ivy-Szex, hazugság, bosszú című filmben, 1992-ben.

Amikor James L. Brooks megvásárolta a könyv megfilmesítési jogait 1989-ben, Debra Wingert-t és Cher-t szerette volna a főszerepekben látni.