Fiúk az életemből (2001)

Riding in Cars with Boys

dailyfilmsan   2019. 12. 20.

Egy idő után idegesítő a film. Nem nevezném viccesnek inkább szatirikusnak. Szedett-vedett vége volt. Túldramatizált események jellemezték. Nem hiszem hogy ajánlani tudnám ezt bárkinek mert nem motiváló jellegű pedig van egy olyan érzésem hogy annak készült.

ArpiHajdu és Réci   2017. 02. 15.

Egy életre kiható hiba

Nagyon-nagyon sokszor láttam ezt a filmet, néha olyankor is elővettem, amikor rossz kedvem volt és ennek talán az az oka, hogy bár egy igen nehéz élethelyzetet mutat be a film, van a történetben nem kívánt terhesség, ráadásul tini anyákkal, drog, alk... teljes kritika»

VvV   2018. 12. 01.

Nem a legjobb DB film. A humora sem túl egyedi, helyenként erőltetett.

drsolomon   2015. 03. 27.

Az önéletrajzi regényből készült film jól tükrözi a könyv mondanivalóját. A hányattatott sorsú lány sok megaláztatáson megy át. Megható jelenetekkel gazdagított film némi humorral. A történet néha kissé monoton, de összességében egy jól összerakott film.

Steve Zahn
Steve Zahn
Lorraine Bracco
James Woods

Christina Ricci esélyes volt Beverly D'Onofrio szerepére.

(dailyfilmsan)

Bár a szerepük szerint éppen fordítva történt, a valóságban a Ray-t alakító Steve Zahn elvégezte a főiskolát, míg a Bev-et megformáló Drew Barrymore ott hagyta a gimnáziumot.

Az írónő, az igazi Beverly D'Onofrio szerepel a filmben. Az esküvői jelenetben éppen Drew Barrymore mögött ül és amikor Fay azt mondja, Bev milyen gyönyörű ma este, a színésznő még rá is mosolyog D'Onofrio-ra.

Drew Barrymore és Sara Gilbert korábban már szerepeltek együtt a Poison Ivy-Szex, hazugság, bosszú című filmben, 1992-ben.

Amikor James L. Brooks megvásárolta a könyv megfilmesítési jogait 1989-ben, Debra Wingert-t és Cher-t szerette volna a főszerepekben látni.

Az esküvői jelenetet két napig vették, ami egyben azt is jelentette, hogy Brittany Murphynek folyamatosan sírnia kellett. Végül az első verziót használták a filmben.

Norman Reedus szóba jött Ray Hasek szerepére.

Drew Barrymore, aki Adam Garcia édesanyját alakítja, a valóságban 2 évvel fiatalabb nála.