szksz   2019. 11. 22.

Átlag felett

Egy olyan életrajzi film, amely nem akart többet láttatni, mint amennyi reálisan belefért. Erénye még, hogy nem a nagy sikerek idejét muatta be, hanem a pályafutásuk végét. A befejezés is megfelelően sikerült, valósan, nem hatásvadászóan.

MMcFly2015   2019. 11. 03.

Stan és Pan a kulisszák mögött

Sosem tartozott a kedvenceim közé a Stan és Pan duó, de mindig is elismerve tekintetettem a munkásságukra, hisz belevésték nevüket a filmtörténelembe. (Megjegyzés: Érdekes, Charlie Chaplint imádom, és a filmben is emlegetett Norman Wisdom – Pitkin f... teljes kritika»

kota   2019. 10. 28.

abszolult jó film,több is lehetett volna ebből...sőt.....minden szinten minőségi...ajánlom....értékes,és értékálló,eredeti,életigenlő...

Attila Herke   2019. 10. 27.

A legjobb

Jó volt látni ezt a párost. Jól a alakították őket a kijelölt színészek. Istenem, de jó volt nézni őket régen és most.

Danny Huston
Steve Coogan

Steve Coogan és John C. Reilly volt az első választás a rendező, Jon S. Baird és a forgatókönyvíró, Jeff Pope, Laurel és Hardy szerepére.

(Thibo84)

Steve Coogan majdnem nyolc hónappal Stan Laurel halála után született.

(Thibo84)

Az Egyesült Államokban a film Oliver Hardy születésnapján jelent meg.