Stan és Ollie (Stan és Pan)

Stan és Ollie (Stan és Pan)

Stan & Ollie
szksz
Danny Huston
Steve Coogan

Laurel és Hardy, a világ leghíresebb komikus duója megpróbálja feléleszteni filmes karrierjét, így színházi turnéra indulnak a háború utáni Nagy-Britanniában.

(Varga_Júlia)

Rendező: Jon S. Baird
Író: Jeff Pope
Forgatókönyvíró: 'A.J.' Marriot
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier: 2018.10.21.

2022.03.05 Crystaldeer

zseniális alkotás

Nem igazán ismerem a Stan és Pan filmeket, ezért az életükről sem igazán tudtam semmit, mégis úgy gondolom hogy a két főszereplő zseniálisan játszotta a főhősöket, teljesen hiteles volt, minden mozdulatot, mimikát nagyon jól áttudtak venni. Nagyon jó volt nézni és érdekes volt így a film által megismerni egy kicsit jobban őket és a magánéletüket.

2019.11.03 MMcFly2015

Stan és Pan a kulisszák mögött

Sosem tartozott a kedvenceim közé a Stan és Pan duó, de mindig is elismerve tekintetettem a munkásságukra, hisz belevésték nevüket a filmtörténelembe. (Megjegyzés: Érdekes, Charlie Chaplint imádom, és a filmben is emlegetett Norman Wisdom – Pitkin f... Teljes kritika

2019.10.27 Attila Herke

A legjobb

Jó volt látni ezt a párost. Jól a alakították őket a kijelölt színészek. Istenem, de jó volt nézni őket régen és most.

2019.10.28 kota

abszolult jó film,több is lehetett volna ebből...sőt.....minden szinten minőségi...ajánlom....értékes,és értékálló,eredeti,életigenlő...

2019.11.22 szksz

Átlag felett

Egy olyan életrajzi film, amely nem akart többet láttatni, mint amennyi reálisan belefért. Erénye még, hogy nem a nagy sikerek idejét muatta be, hanem a pályafutásuk végét. A befejezés is megfelelően sikerült, valósan, nem hatásvadászóan.

Steve Coogan és John C. Reilly volt az első választás a rendező, Jon S. Baird és a forgatókönyvíró, Jeff Pope, Laurel és Hardy szerepére.Szerző: Thibo84

Steve Coogan majdnem nyolc hónappal Stan Laurel halála után született.Szerző: Thibo84

Az Egyesült Államokban a film Oliver Hardy születésnapján jelent meg.Szerző: Thibo84

Narcos
2015