Vakrandim az élettel

Kida Khodr Ramadan
Sylvana Krappatsch
Nilamq Farooq
Kostja Ullmann

Egy tinédzser fiú, Saliya halálra rémül, amikor orvosai közlik vele, hogy hamarosan elveszti szeme világát. Annak ellenére, hogy mindenki figyelmezteti arra, hogy nézzen szembe élete új korlátaival, ő szilárdan kitart álma mellett, hogy egy luxushotelben dolgozzon.

Anélkül, hogy említést tenne… Több

Rendező: Marc Rothemund
Ország: Németország
Premier (HU): 2017.11.09.

2021.09.12 Klauka89

Inspiráló

Nagyon, nagyon szeretem ezt a filmet. Azért, mert kedves, azért, mert a fiú nagyon kitartó, és mindent megtesz azért, hogy valóra váljon az álma. Manapság olyan hamar feladják az emberek. Persze neki minden sokkal nehezebb, és az életben szükség van barátokra és szerencsére is. Nagyon ajánlom a filmet.

2018.04.09 Szilonka

A film megnézése után a pali néhány írását is olvastam. Tényleg elképesztő, amit véghez vitt, már-már emberi ésszel felfoghatatlan, de számos példa van rá, hogy az emberi szervezet elképesztő dolgokra képes.

2017.11.13 indingo

Az évi egy jó német film megvolt. Hihetetlen a története, el se tudom képzelni, hogyan tudta ezt véghez vinni a csávó. Könnyed, humoros film, remek stílusban.

2018.03.30 Bazzzsi

Nagyon tetszett a film bár bele se tudtam magam képzelni a srác helyzetébe. Ha már kicsit homályosan látok az is zavar és tiszta vaksinak érzem magam.

2017.12.09 Greeta

Nagyon szívesen elolvasnám a könyvet, csak sehol sem lelem. A története nagyon érdekes volt, hihetetlen mire képes az ember, ha vannak céljai amiről semmi áron nem hajlandó lemondani.