Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Vakrandim az élettel

(Mein Blind Date mit dem Leben)

indingo  2017. 11. 13.

Az évi egy jó német film megvolt. Hihetetlen a története, el se tudom képzelni, hogyan tudta ezt véghez vinni a csávó. Könnyed, humoros film, remek stílusban.

Pumpu  2017. 02. 23.

Az előzetes alapján jól nézett ki a film, de azért tartottam tőle. Egyszerűen nincsenek jó tapasztalataim a német vígjátékokkal kapcsolatban, de ez a film nagyon kellemes volt, ha egy szóban szeretném összefoglalni. A történet talán egy picit sablonos, amolyan klasszikus romantikus vígjáték felállás, de mindezt nagyon elfedi a remek hangulata a és a sziporkázó párbeszédek.

Dada  2017. 07. 22.

Ezzel sajnos vitatkozni vagyok kénytelen, talán pont amiatt, hogy habár valóban nagyon jó hangulatú önmagában a film, mégsem képes túllépni a romantikus vígjáték kliséin. Kicsit csalódott is vagyok, mert nagyon kellemesen elillant a játékidő, egyáltalán nem gondolom unalmasnak a filmet, mégis nagyon hiányérzetem van az egészből, és hogy egyszerűen nem gazdagított semmivel sem.

Alexander Held
Petri Nina