Vakrandim az élettel (2017)

Mein Blind Date mit dem Leben

indingo   2017. 11. 13.

Az évi egy jó német film megvolt. Hihetetlen a története, el se tudom képzelni, hogyan tudta ezt véghez vinni a csávó. Könnyed, humoros film, remek stílusban.

Szilonka   2018. 04. 09.

A film megnézése után a pali néhány írását is olvastam. Tényleg elképesztő, amit véghez vitt, már-már emberi ésszel felfoghatatlan, de számos példa van rá, hogy az emberi szervezet elképesztő dolgokra képes.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Belegondolni is borzalmas, hogy egyik napról a másikra szinte megvakul az ember. Hihetetlen küzdés volt a srácban, mindenre képes volt a céljai elérése érdekében.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Nagyon tetszett a film bár bele se tudtam magam képzelni a srác helyzetébe. Ha már kicsit homályosan látok az is zavar és tiszta vaksinak érzem magam.

Gigi   2018. 05. 25.

Imádom azokat a sztorikat, amelyek nem a luxusjachton lábat lóbáló, engem is az utca nevelt (mert 5 percig álltam egy buszmegállóban) típusú motivációs trénerek sablonüzeneteivel operálnak, hanem minden máz nélkül hoznak egy életszagú, inspiráló történetet. Nincs túltolva, nem egy könnyfakasztóan szívfacsaró történet, mégis nyomot hagy az ember szívében. Ahogy néztem a filmet, befurakodott az agyamba az a kissé nyugtalanító gondolat, hogy a haverja valamiért át fogja cseszni, mert az ilyen típusú filmekbe rendszeresen bekerül egy efféle csavar, mintha nem létezhetne önzetlen barátság. Külön hálás voltam azért, hogy ebben a filmben minden az volt, aminek látszott, nem voltak felesleges csavarok. Felesleges lett volna, mert a legjobb sztorikat tényleg az élet írja.

Alexander Held
Petri Nina