Vakrandim az élettel

Mein Blind Date mit dem Leben

2021.09.12 Klauka89

Inspiráló

Nagyon, nagyon szeretem ezt a filmet. Azért, mert kedves, azért, mert a fiú nagyon kitartó, és mindent megtesz azért, hogy valóra váljon az álma. Manapság olyan hamar feladják az emberek. Persze neki minden sokkal nehezebb, és az életben szükség van barátokra és szerencsére is. Nagyon ajánlom a filmet.

2018.04.09 Szilonka

A film megnézése után a pali néhány írását is olvastam. Tényleg elképesztő, amit véghez vitt, már-már emberi ésszel felfoghatatlan, de számos példa van rá, hogy az emberi szervezet elképesztő dolgokra képes.

2017.11.13 indingo

Az évi egy jó német film megvolt. Hihetetlen a története, el se tudom képzelni, hogyan tudta ezt véghez vinni a csávó. Könnyed, humoros film, remek stílusban.

2018.03.30 Bazzzsi

Nagyon tetszett a film bár bele se tudtam magam képzelni a srác helyzetébe. Ha már kicsit homályosan látok az is zavar és tiszta vaksinak érzem magam.

2017.12.09 Greeta

Nagyon szívesen elolvasnám a könyvet, csak sehol sem lelem. A története nagyon érdekes volt, hihetetlen mire képes az ember, ha vannak céljai amiről semmi áron nem hajlandó lemondani.

2018.04.15 TomÁcs

Belegondolni is borzalmas, hogy egyik napról a másikra szinte megvakul az ember. Hihetetlen küzdés volt a srácban, mindenre képes volt a céljai elérése érdekében.

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Kedves film, amely egy új perspektívával ismerteti meg a nézőt, ugyanis a főszereplő fiatal férfi majdnem teljesen vak, de helyzetébe nem szeretne beletörődni, és mindent megtesz, hogy minél teljesebb életet éljen. Értékes film.

2018.05.25 Gigi

Imádom azokat a sztorikat, amelyek nem a luxusjachton lábat lóbáló, engem is az utca nevelt (mert 5 percig álltam egy buszmegállóban) típusú motivációs trénerek sablonüzeneteivel operálnak, hanem minden máz nélkül hoznak egy életszagú, inspiráló tört... Több

2019.01.27 Timcsi

Sírva nevetős fajta, jól keveri a különböző stílusokat. A története nem semmi.

2019.04.20 petraszab

Imádtam a film történetét, hogy mennyi küzdés volt ebben a srácban, hihetetlen, mit vitt véghez. Remek film, aki nem látta, nézze meg!

2019.05.08 Mercy23

Én még csak nem rég találtam rá erre a filmre de nem bántam meg. Szakmabeli révén különösen tetszett a film és el se tudom képzelni, hogy hogy lehet ilyen minimális látassal ezeket a dolgokat véghezvinni... Hihetetlen milyen küzdés és kitartás van a srácban!Peldaerteku a mai világban.

2017.02.23 Pumpu

Az előzetes alapján jól nézett ki a film, de azért tartottam tőle. Egyszerűen nincsenek jó tapasztalataim a német vígjátékokkal kapcsolatban, de ez a film nagyon kellemes volt, ha egy szóban szeretném összefoglalni. A történet talán egy picit sablono... Több

2019.07.22 Dada

Ezzel sajnos vitatkozni vagyok kénytelen, talán pont amiatt, hogy habár valóban nagyon jó hangulatú önmagában a film, mégsem képes túllépni a romantikus vígjáték kliséin. Kicsit csalódott is vagyok, mert nagyon kellemesen elillant a játékidő, egyálta... Több