Philomena - Határtalan szeretet (2013)

Philomena

Berto49   2017. 12. 15.

Maradéktalanul tetszett a film. A „Magdolna nővérek” megnézése óta tudom, hogy mit műveltek a szerencsétlen megesett lányokkal. A film főhőse (Judi Dench, aki végre egy testére szánt szerepben remekelt, nem pedig a mérhetetlenül ellenszenves M nevű f... több»

inemeth   2015. 05. 17.

Drámai hangvételű, mégis felettébb szórakoztató alkotás, amit bátran ajánlanék az idősebb korosztálynak is. Összetett történet, amely rengeteg valós elemet tartalmaz.

nagynesze   2015. 08. 29.

A brit filmgyártásnak mindig is megvolt a maga stílusa, ami megkülönböztette Hollywood-tól. Ez az egyediség nehezen definiálható, de talán az minden filmnél érezhető, hogy sokkal ember közelibbek és jó értelemben egyszerűbbek is, hiszen itt nincsenek... több»

keepingboy86   2015. 02. 05.

Megrázó, igaz történet, aki szereti az emberi drámákat, az feltétlenül nézze meg, nem fog csalódni!

Tadhg Bowen
D.J. McGrath
D.J. McGrath
Cathy Belton
Anna Maxwell Martin
Steve Coogan

Judi Dench véleménye szerint nem is vállalta volna a szerepet, ha az egyházat kizárólag negatív színben tüntetik fel a vásznon.

(Berto49)

Steve Coogan nemcsak a főszerepet, hanem a forgatókönyv megírását is vállalta.

A film igaz történeten alapszik, amely , újságíró dokumentumregényéből készült, aki saját történetét írta meg.

Képeire sokáig emlékezni fogunk, összebújós téli estékre, illetve minden érző lelkűnek jó szívvel ajánljuk. több»