Charlie Wilson háborúja

Charlie Wilson's War

2023.03.29 Tibor397141

Elolvastam az előttem szóló kritikákat. Azokkal értek egyet, akik zseniális filmnek tartják ezt a darabot. Nem csak a jó színészek miatt, de ahogy bemutatja a hátterét mindannak, ami jellemezte azt a kort. A Nagy Birodalom már haldoklik, de még tartj... Több

2018.12.07 mamiéstöti2

Nagyon hosszú és eseménytelen alkotás, amit megint csak briliáns szereplőgárdával akartak sikerre vinni.

2017.11.04 Bazzzsi

Kicsit unalmas és vontatott volt a film, már csak a szereposztása alapján is többre hivatott. Valahogy nem tudott érdekelni a története, kár érte.

2015.10.25 Sodanth

These things happened. They were glorious and they changed the world... and then we fucked up the endgame. Lehet másképp is politikai filmet gyártani. A Charlie Wilson háborúja igaz történetet dolgoz fel, méghozzá a hidegháború végének legfontosabb ... Több

2015.09.01 Mr. Zero

Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg .

2015.08.21 Dracule

Ezek után már szinte kedve sincs az embernek filmet nézni annyira borzasztó. Próbálkozásnak éppen megteszi de ennyi és nem több. Kerülős fajta az ilyen film.

2016.02.05 JollyDzsé

Nagyon jó film, Tom Hanks baromira jól játszik. Az is tetszett, hogy nem akarta vinni a mézes-mázas amerikai kliséknek, hogy Amerika majd jól megmenti a világ elmaradott részeit, hanem bevallották, hogy "elcs*ték a végjátékot". Eredeti és izgalmas történelmi dráma, bátran ajánlom bárkinek.

2015.01.01 hedva

Érdekes film volt, bár végig az volt az érzésem, hogy ebben a történetben nem volt annyi szufla, hogy egy egész filmet kitöltsön. Tom Hankset meg Philip Seymour Hoffmant jó volt nézni, mert - mint mindig - jól játszottak, de akkor sem volt az igazi ez a film.