Advertisement

Michael Shannon
Mike Myers
Chris Rock
John David Washington

Artemisia   2022. 11. 01.

legújabb vélemény a nap véleménye

Szemfényvesztés

David O. Russell egy monumentális víziót álmodott vászonra, mely Hollywood színe-javát felvonultatja, a legszélesebb körben tárgyalja a globális társadalmi-politikai kérdéseket és magába olvasztja az összes létező filmműfajt. Mindennel rendelkezik, ... teljes kritika»

ZiggityZag   2022. 10. 28.

Szerintem irtó jó szereposztást kapott a film, de sajnos a sztori nekem eléggé lassú volt. Kissé talán unatkoztam is, legalábbis voltak pillanatok, amikor egyszerűen teljesen leült a történet.

Bendegúz   2022. 10. 27.

Nagyon vártam ezt a filmet, de azt kell, hogy mondjam, hogy egyszerűen nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Nem igazán szeretném lepontozni, de nálam ez nem igazán számít egy középszerű filmnek.

A film 64 293 850 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 37 892 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

David O. Russell nyolc év kihagyás után rendezett ismét nagyjátékfilmet a 2015-ben megjelent Joy után.

(csd)

A korábbi pletykák szerint a film executive producere, Drake új dalokat készíthet a film soundtrackjéhez.

(csd)

David O'Russell és Robert De Niro negyedik közös munkája a Napos oldal, az Amerikai botrány és a Joy után.

(csd)

A pletykák szerint a film eredeti címe "Canterbury Glass" volt.

(csd)

A szereposztásban három Oscar-díjas színész szerepel: Christian Bale, Robert De Niro és Rami Malek, valamint két Oscar-jelölt: Margot Robbie és Michael Shannon.

(csd)

David O. Russell az Amerikai botrányhoz hasonló sztárparádét rántott össze egy dadaista, két világháború közti bohém nyomozáshoz. Minden adva volt egy jó filmhez, de az összetartó erőt elvitte a dada. Amszterdam filmkritika. több»